اسپنسر: شایعه خاموشی سرورهای اکس باکس 360 حقیقت ندارد

اسپنسر: شایعه خاموشی سرورهای اکس باکس 360 حقیقت ندارد

آوریل سال ۲۰۱۰ زمانی است که مایکروسافت تصمیم گرفت سرورهای اولین اکس باکس را برای همیشه خاموش کند. در واقع هیچ یک از مشتریان این سرویس که همچنان به بازی با اکس باکس خود مشغول بودند نمی توانستند آنلاین شوند. با این حال، تقریبا ده سال از عرضه اولین اکس باکس مایکروسافت گذشته بود و حالا سال ۲۰۱۶ فرا رسیده.

تقریبا ۱۰ سال و چند ماه پیش بود که اکس باکس ۳۶۰ عرضه شد و به موفقیتی چشمگیر دست یافت. در نوامبر سال گذشته میلادی شایعات فراوانی شنیده می شد که مایکروسافت قصد دارد سرورهای اکس باکس ۳۶۰ برای همیشه خاموش کند اما حالا اسپنسر به این شایعات پاسخ می دهد.

وی در پاسخ به یکی از طرفداران در توییتر گفت: «حقیقت ندارد.»

موفقیت اکس باکس ۳۶۰ بسیار گسترده تر از اکس باکس ابتدایی بود و منطقی است اگر فکر کنیم تقریبا در سال ۲۰۱۰، دیگر کسی از اکس باکس خود استفاده نمی کرده. اما هنوز، با وجود اینکه دو سال از نسل جدید گذشته اما کاربران اکس باکس ۳۶۰ هنوز بخش اعظمی از گیمرها را تشکیل می دهند.

چندی پیش نیز اختلالات سرورهای اکس باکس لایو سبب شد تا Snoop Dog، رپر شناخته شده آمریکایی ویدیویی منتشر سازد و به این مسئله اعتراض کند. اسپنسر در پاسخ به یکی از کاربران توییتر گفت: «بله، ویدیو را دیدم، حس ناخوشایندی است که مشتریان مان را ناامید کنیم. تیم در حال کار روی برطرف کردن مشکل است.»

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato