دعوت نامه سونی برای حضور در کنگره جهانی موبایل هیچ توضیحاتی ندارد

دعوت نامه سونی برای حضور در کنگره جهانی موبایل هیچ توضیحاتی ندارد

کنفرانس خبری سونی در نمایشگاه CES امسال تا اندازه ای ساکت بود اما گویا قرار است این برند ژاپنی در کنگره جهانی موبایل اخبار جالب و هیجان انگیزی را به اطلاع مشتاقانش برساند.

کنگره جهانی موبایل هر سال از ۲۲ تا ۲۵ فوریه (۳-۶ اسفند) در بارسلون برگزار می گردد و کمپانی مورد بحث نیز تلاش دارد تا طبق معمول همیشه در ساعات ابتدایی اولین روز از این مراسم، کنفرانس خبری خود را برپا نماید. امسال نیز طبق سنت همیشگی، ساعت ۸:۳۰ صبح روز سوم اسفند ماه را برای این امر انتخاب نموده.

در همین راستا باید گفت این شرکت در دعوت نامه ای که امسال برای اهالی رسانه ارسال کرده در مورد اینکه قرار است شاهد معرفی چه محصولی باشند، حرفی به میان نیاورده اما «فون آرنا» گمانه زنی هایی در این باب دارد که در ادامه برایتان شرح داده ایم.

با دوره کردن فعالیت های این شرکت ژاپنی در کنگره های پیشین موبایل می توان گفت که این کمپانی هیچ روال ویژه ای برای معرفی محصولات خود نداشته و یک سال تلفن هوشمند رده پائینی را با خود به بارسلون برده و بار دیگر یک محصول پرچمدار را به نمایش گذاشته. به طور مثال در MWC 2013 فقط شاهد رونمایی از اکسپریا Tablet Z بودیم و سال پس از آن نیز Z Tablet را آپدیت و اکسپریا M4 Aqua را پرده برداری نمود. این در حالی بود که پرچمداران سونی یعنی اکسپریاهای Z1، Z3 و Z5 در نمایشگاه IFA به معرض نمایش گذاشته شدند.

با این تفاسیر گمانه زنی می گردد که امسال احتمالا شاهد محصولی معمولی از طرف این برند باشیم. البته از طرفی هم باید گفت که سونی به آپدیت های ۶ ماهه پرچمداران خود مشهور است و با استناد به این موضوع، در ماه اسفند که حدود ۵ ماه از معرفی اکسپریا Z5 گذشته است شاید این شرکت بخواهد اسمارت فون رده بالای جدیدی را معرفی نماید و برخلاف تصور پیشنهاد ویژه ای برای علاقه مندانش داشته باشد.

باید منتظر ماند و دید شرکت سونی در سوم اسفند ماه چه سورپرایزی برای کاربرانش خواهد داشت.

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato