اچ تی سی احتمالا در مراسمی جداگانه از پرچمدار بعدی خود رونمایی می کند

اچ تی سی احتمالا در مراسمی جداگانه از پرچمدار بعدی خود رونمایی می کند

سال گذشته، همین حوالی بود که شرایط نابسامانی برای اچ تی سی رقم می خورد. یک سری اطلاعات نامعتبر و غیر واقعی، سطح انتظارات را از One M9 بالا برد و وقتی که دستگاه در نهایت در MWC 2015 معرفی شد، تفاوت چندانی با M8 نداشت و مردم را بسیار ناامید ساخت. پس از آن، مشکلات داغ کردن پردازنده اسنپدراگون ۸۱۰ پدید آود و همه این موارد سبب شد که M9 با دردسر فراوانی به بازار برسد.

با این حال، به نظر می رسد که اچ تی سی درس های بسیاری از گذشته آموخته و می خواهد پرچمدار بعدی اش که اسم رمز Perfume را دارد را یک ماه بعد از MWC 2016 معرفی کند. جالب است که این بار، اطلاعات منتشر شده از Perfume بسیار اندک هستند و در مقابل دانسته های مان از Galaxy S7 و LG G5 بسیار است.

پیش از این، گزارش شده بود که M10/Perfume قرار است در بارسلونا رونمایی شود اما مشکلی که در طراحی موبایل پیش آمده سبب گشت تا معرفی آن تا ماه مارس و عرضه اش تا آوریل به تعویق افتد.

بر همین اساس و البته گزارش منبعی تایوانی، گویا M10 قرار است تغییرات بسیاری در ظاهرش داشته باشد. اینچنین گفته شده که نمونه های بسیاری طراحی شده و بالاخره از میان آن ها یکی برگزیده شده، بنابراین احتمالا شاهد نوآوری های بیشتری هستیم.

اکانت توییتر @Llabtoofer که شهرت خاصی در زمینه لو دادن اطلاعات کمپانی اچ تی سی دارد نیز این اطلاعات را تایید کرده و می گوید Perfume اندروید ۶.۰.۱ و Sense 8.0_GP را خواهد داشت. همچنین وی در توییتی دیگر گفته که دو ورژن با چیپست های کوالکام (آمریکا و اروپا) و مدیاتک (برای چین و جنوب شرق آسیا) قرار است عرضه شود.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato