معرفی اپلیکیشن wikiHow؛ مرجعی کامل برای یادگیری ترفندهای امور مختلف

معرفی اپلیکیشن wikiHow؛ مرجعی کامل برای یادگیری ترفندهای امور مختلف

چگونه جاروبرقی خانه مان را تعمیر کنیم؟ وقتی چیزی گلوی کودک را مسدود کرده، چگونه آن را بیرون بیاوریم؟ چطور یک گره ملوانی بی عیب و نقص بزنیم؟ این "چگونه ها" در ذهن های ما تمامی ندارند. هر روز سوالات جدیدی به کوه سوالات بی پاسخ ما اضافه می شود که برای یافتن پاسخشان باید از منابع مختلف کمک بگیریم.

اگر در دهه هفتاد شمسی و دوران قبل از آن زندگی می کردیم، برای یافتن پاسخ این "چگونه ها" چاره ای جز مراجعه به کتاب های فیزیکی یا ملاقات با افراد با تجربه نداشتیم. اما اینترنت همه کارها را آسان کرده، و پاسخ بسیاری از این چگونه ها را این روزها می توان در پایگاه اینترنتی مشهور wikiHow پیدا کرد.

اپلیکیشن wikiHow آرشیو عظیم مقالات این وبگاه اینترنتی را به موبایل های شما می آورد تا همیشه و همه جا به راحتی به پاسخ سوالاتتان دسترسی داشته باشید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

نخستین چیزی که باید پیش از استفاده از wikiHow بدانید، این است که کلیه مقالات اپلیکیشن به زبان انگلیسی است. اما خوشبختانه توضیحات متنی بسیار ساده و روانند و تصاویر آموزشی هم درک مطالب را برای شما راحت کرده اند.

wikiHow 2

بیش از ۱۸۰ هزار مقاله در مورد هر چیزی که فکرش را بکنید در wikiHow پیدا می شود؛ از آموزش های ساده ای مثل روش صحیح پوست کندن سیب زمینی و تعویض تایر ماشین گرفته تا مطالب آموزشی در مورد روابط انسانی و حتی کمک های اولیه امدادی.

پاسخ بسیاری از سوالاتی که با "چگونه" آغاز می شوند را می توانید در wikiHow بیابید، و از پاسخ های متنی ساده، تصاویر شماتیک و ویدئوهای آموزشی اپ کمال بهره را ببرید.

کلیه مقالات wikiHow را می توانید به بوکمارکتان در اپ اضافه کنید تا بعدا و در حالت آفلاین هم قادر به مطالعه آنها باشید. wikiHow ضمنا یک بخش مقاله تصادفی هم دارد که با هر بار مراجعه به آن، یکی از مقالات اپلیکیشن به صورت رندوم برایتان به نمایش در می آید که با مطالعه اش بتوانید به علم و آگاهی و تجربه تان بیفزایید.

استفاده از wikiHow برای همگان رایگان است، و می توانید اپلیکیشنش را در پلتفرم های iOS، اندروید و ویندوزفون تجربه کنید.

wikiHow
  • wikiHow
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: .wikiHow, Inc
  • سیستم عامل: iOS، اندروید و ویندوزفون
  • حجم: ۲۶.۶ / ۲.۷ / ۰.۱ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


گوگل‌پلی


کافه‌بازار


ویندوزاستور

ویجیاتو

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato