15 دقیقه از گیم پلی نسخه بتای Tom Clancy's The Division [تماشا کنید]

15 دقیقه از گیم پلی نسخه بتای Tom Clancy's The Division [تماشا کنید]

تقریبا یک ماه دیگر تا عرضه Tom Clancy's The Division باقی مانده و یوبیسافت با انتشار بازی در فاز بتا، خود را آماده پذیرش انتقادات و پیشنهادات می کند. کاربرانی که موفق به تجربه بازی شده اند حالا در حال انتشار اطلاعات گسترده از بازی هستند و یوبیسافت نیز با همکاری شبکه های مختلف یوتوب در حال آماده سازی ویدیوهای جذاب است.

این ویدیو که توسط کاربر یوتوب TheDevilDogGamer منتشر شده «The Mean Streets» نام گرفته و بازیکنان چندین مرحله را به صورت تیمی پشت سر گذاشته و تروریست ها را از پای در می آورند. هدف نهایی، نجات دکتر کندل از مقر تروریست های نیویورکی است.

در قسمتی دیگر، وارد Lexington Events Center می شوند، جایی که تروریست ها خشونت را به غایت رسانده اند. مبارزه جذاب و تیمی بازیکنان در این دو مرحله بسیار جذاب به نظر می رسد و اگر The Division از لحاظ محتوا غنی باشد، احتمالا بتوان کاهش گرافیک آن را فراموش کرد.

The Division آخرین عنوان جدیدی است که نام Tom Clancy را یدک می کشد و امید می رود که پس از تاخیرهای فراوان، یوبیسافت بتواند بازی مفرح و لذت بخشی به بازار عرضه کند. این بازی در تاریخ ۸ مارس برابر ۱۸ اسفند برای پی سی، اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ عرضه می شود.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato