معرفی بازی What's the Difference؛ تفاوت ها را پیدا کنید

معرفی بازی What's the Difference؛ تفاوت ها را پیدا کنید

اگر در میان خانواده و دوستان به داشتن چشمانی تیزبین مشهور هستید، با بازی امروز می توانید این موضوع را به کل دنیا اثبات کنید. در هر مرحله از بازی What's the Difference دو تصویر به ظاهر یکسان برایتان به نمایش در می آید که در جزئیاتی بسیار کوچک با هم متفاوتند و این شمایید که باید در مدت زمان معین، این تفاوت های جزئی و کوچک را پیدا کنید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

What's the Difference به قدری ساده و قابل درک است که تمام طیف های سنی می توانند بازی اش کنند. در هر مرحله دو عکس ظاهرا مشابه کنار هم به نمایش در می آیند که در نقاط کوچکی با هم تفاوت دارند که با پیدا کردن هر نقطه، به سادگی باید روی آن لمس کنید.

screen640x640

بازی بیش از ۱۰۰۰ مرحله دارد که در هر کدام عکس متفاوتی می بینید. برای اینکه یافتن تفاوت ها برایتان کار خواب آوری نشود هم در هر مرحله محدودیت زمانی در نظر گرفته شده که باید پیش از به پایان رسیدن آن، تمام تفاوت ها را پیدا کرده باشید.

مسلما یافتن تفاوت های دو عکس خلوت کار چندان سختی نیست، اما هر چه در مراحل پیشروی می کنید تصاویر شلوغ تر می شوند و یافتن تفاوت ها دشوارتر. اینجاست که می توانید از آیتم های کمکی بازی مثل فاش کردن یک تفاوت، گرفتن زمان بیشتر یا پرش به مراحل بعدی استفاده کنید.

What's the Difference از آن دسته بازی های اعتیادآوریست که به سختی می شود از آن دل کند، بنابراین با آگاهی از این موضوع به سراغش بروید و حواستان باشد که هنگام بازی زیاد به چشمانتان فشار نیاورید! این بازی را می توانید از اپ استور، گوگل پلی یا در صورت بروز مشکل در دانلود از پلی استور از  این لینک دریافت کنید.

?What's the Difference
  • ?What's the Difference
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Candywriter, LLC
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۸۹.۷ / ۹۰ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


گوگل‌پلی

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato