تصویری زنده از تلفن هوشمند ۴ اینچی اپل در کنار آیفون ۵ منتشر شد

تصویری زنده از تلفن هوشمند ۴ اینچی اپل در کنار آیفون ۵ منتشر شد

دو روز پیش وب سایت ۹To5Mac خبر داد که تلفن هوشمند ۴ اینچی اپل با نام «iPhone 5se» و در ماه مارس از راه خواهد رسید.

حالا یک وب سایت هلندی به نام OneMoreThing تصویری از آیفون ۵se به دست آورده و آن را در فضای مجازی منتشر نموده است. در این تصویر جدیدترین نمونه از آیفون در کنار آیفون ۵ قرار گرفته.

در سمت راست تصویر شاهد iPhone 5se هستیم و در سمت چپ، آیفون ۵ قرار گرفته و می توان دید که نمونه ی غیر رسمی شباهت بسیاری به یک آیفون ۶ مینی دارد و از زبان طراحی جدیدترین تلفن هوشمند ساخته شده به دست اهالی کوپرتینو برخوردار است. پیشتر خبر رسیده بود که موبایل ۴ اینچی اپل قرار است همان ظاهر آیفون ۵ و ۵ اس را داشته باشد اما با سخت افزاری جدیدتر به دست کاربر برسد که حالا انتشار همین تصویر، شایعه قبلی را زیر سوال می برد.

نکته دیگری که وجود دارد این است که تصویر فوق حقیقی به نظر می رسد و رندر کامپیوتری یا ادیت شده نیست. از سوی دیگر همین وب سایت دو سال پیش و قبل از معرفی آیپد ایر ۲، تصویری از آن تبلت را به اشتراک گذاشته بود.

اما جدا از ظاهر، آیفون ۴ اینچی اپل از چیپست A8 بهره خواهد برد که سال ۲۰۱۴ در آیفون ۶ و ۶ پلاس به کار گرفته شد. از سوی دیگر یک چیپ NFC نیز در آن قرار گرفته تا بتوان پرداخت های الکترونیکی را نیز انجام داد. دوربین های اصلی و سلفی تلفن هوشمند مورد اشاره نیز ۸ و ۱.۲ مگاپیکسلی هستند و البته خبر می رسد که اپل بدون به کار بردن تکنولوژی ۳D Touch در نمایشگر، قابلیت Live Photos را به آیفون ۴ اینچی اش آورده.

در این میان وب سایت ۹To5Mac حالا خبر می دهد که رنگ های آیفون ۵se نیز دقیقا همانند نمونه های کنونی بوده و در ۴ گزینه در برابر کاربران قرار می گیرد.

ویجیاتو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato