برند پلی استیشن با بخش سرگرمی های تعاملی سونی ادغام شد

برند پلی استیشن با بخش سرگرمی های تعاملی سونی ادغام شد

سونی تمام فعالیت های برند پلی استیشن را به کمپانی جدیدی که Sony Interactive Entertainment یا سرگرمی های تعاملی سونی نام گرفته محول نمود. از تاریخ ۱ آوریل امسال، مقام مدیرعاملی و ریاست این سازمان (SIE) به عهده اندرو هاوس خواهد بود. هاوس در حال حاضر، مدیریت Sony Computer Entertainment را به عهده دارد.

هدف از راه اندازی SIE، تجمیع فعالیت های متفرقه کمپانی سونی در سراسر جهان است. بدین منظور، Sony Computer Entertainment به فعالیت خود پایان می دهد و دوشادوش Sony Network Entertainment International و پلی استیشن نتوورک، به کمپانی جدیدی تحت برند «سرگرمی های تعاملی سونی» می پیوندند.

اگرچه از این پس، مرکز فرماندهی پلی استیشن، آمریکا خواهد بود، اما سونی دو شرکت نماینده نیز در توکیو و لندن ایجاد خواهد نمود.

اندرو هاوس در بیانیه رونمایی از شرکت جدید گفت: «با یکپارچه سازی قدرت سخت افزار، نرم افزار، شبکه و محتوای پلی استیشن، SIE به نهادی قدرتمندتر تبدیل خواهد شد که هدف آن سرعت بخشیدن به رشد تجارت پلی استیشن است. در کنار شرکای تجاری مان، SIE سرویس ها و محصولات پیشتازی توسعه خواهد داد تا الهام بخش تصورات مصرف کنندگان و حکمفرمای بازار باشد.»

سونی می گوید دو کمپانی SCE و SNEI که بالاتر نام شان برده شد، این لزوم را احساس کردند تا برای اتحاد بیشتر، به زیر یک پرچم بیایند. حالا هر دو کمپانی داشته های خود را به یکدیگر به اشتراک می گذارند تا برند پلی استیشن قدرتمندتر از هر زمان دیگری شود.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato