سامسونگ به زودی طرحی را جهت ارتقاء موبایل های تولیدی اش کلید می زند

سامسونگ به زودی طرحی را جهت ارتقاء موبایل های تولیدی اش کلید می زند

براساس اعلام وبسایت کره ای ET News سامسونگ در نظر دارد در ماه مارس برنامه ای جهت به روزرسانی موبایل های تولیدی اش را معرفی نماید. این زمان مصادف است با آغاز فروش خانواده اسمارت فون های گلکسی اس ۷ که طبق برآوردهای صورت گرفته احتمالا در جریان کنگره جهانی موبایل امسال رونمایی خواهند شد.

به این ترتیب، خریداران تلفن های هوشمند سری گلکسی اس ۷، نخستین گروه از کاربرانی خواهند بود که از این برنامه منتفع می شوند.

ظاهرا برنامه به روز رسانی موبایل های سامسونگ در مرحله نخست صرفا در کره جنوبی یعنی زادگاه سامسونگ صورت می گیرد اما تصور می شود که عاقبت به دیگر کشورهای مهم دنیا از جمله ایالات متحده آمریکا نیز تعمیم داده شود.

سال گذشته، اگر خاطرتان باشد، اپل نیز برنامه به روز رسانی مختص به خود را معرفی کرد که به موجب آن، کاربران می توانند با پرداخت مبلغ ماهیانه ۳۲.۴۱ دلار یک آیفون ۶ اس دریافت کنند و سال به سال آن را با مدل جدیدتر معاوضه نمایند و مابه التفاوتش را به اپل پرداخت کنند.

به احتمال زیاد، برنامه مد نظر سامسونگ نیز شبیه به همین است و در آن از کاربران خواسته می شود که به صورت ماهانه بهای تلفن هوشمند گلکسی خود را پرداخت نمایند و هر سال با معرفی مدل جدید، آن را ارتقاء دهند.

گفتنی است که براساس گزارشات، سامسونگ در نظر دارد دست کم سه مدل مختلف از تلفن هوشمند گلکسی اس ۷ را رونمایی کند که در بر گیرنده یک مدل معمولی، اس ۷ اج و اس ۷ اج پلاس می شوند.

براساس شایعات کلیه مدل های گلکسی احتمالا در برابر آب مقاوم خواهند بود و ۴ گیگابایت رم، پشتیبانی از کارت حافظه میکرو اس دی و باتری های بزرگ تر (در قیاس با خانواده گلکسی اس ۶) دیگر امکانات آنها را تشکیل می دهد.

در پایان باید اضافه نماییم که طبق شایعات دست کم یکی از مدل های گلکسی اس ۷ در تاریخ ۱۱ مارس به بازار ایالات متحده آمریکا عرضه می شود.

نظرات ۱۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato