سونی پیکچرز داستان های ترسناک Goosebumps را به دنیای واقعیت مجازی آورد

سونی پیکچرز داستان های ترسناک Goosebumps را به دنیای واقعیت مجازی آورد

اگر دوران کودکی تان در دهه ۹۰ میلادی سپری شده باشد، حتما نام آر. ال. استاین و رمان های ترسناک مشهور او Goosebumps (که در ایران تحت عنوان مجموعه ترس و لرز ترجمه شده) به گوشتان خورده. به لطف سونی پیکچرز، از امروز داستان های مجموعه Goosebumps از قالب حروف چاپی در کتاب خارج شده اند و حالا می توان با داستان های ترسناک این رمان در جهان واقعیت مجازی همراه شد.

سونی پیکچرز به تازگی اپلیکیشنی تحت عنوان Goosebumps VR را برای موبایل های اندرویدی منتشر کرده که به روایت یکی از داستان های مجموعه ترسناک Goosebumps به شکل یک ویدئوی واقعیت مجازی می پردازد و کاربر می تواند با هدستی همچون گوگل کاردبورد، به بطن این داستان دلهره آور فرو برود.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

داستان این اپلیکیشن رایگان از این قرار است که شما به عنوان مسافر یک تاکسی که خود آر. ال. استاین (با بازی جک بلک) پشت فرمانش نشسته، باید با کمک همدیگر از دست یک مانتیس عظیم الجثه و ترسناک در خیابان های عجیب و غریب شهر بگریزید. اپلیکیشن مورد بحث هم از واقعیت مجازی و هم ویدئوی ۳۶۰ درجه پشتیبانی می کند،‌ بنابراین برای تماشای محتوای آن نیازی نیست که حتما یک هدست واقعیت مجازی داشته باشید.

unnamed

البته هیچ چیز نمی تواند جایگزین هیجانی شود که با دنبال کردن ماجرا از طریق هدست های واقعیت مجازی، به شما دست خواهد داد. آوردن ماجراهای Goosebumps به دنیای واقعیت مجازی، خبری خوشحال کننده برای کسانی است که با این مجموعه رمان خاطره دارند و مطمئنا به تصویر کشیده شدن داستان های آن می تواند نوستالژی فوق العاده ای برایشان باشد.

اپلیکیشن Goosebumps VR را می توانید هم اکنون به رایگان از گوگل پلی دانلود کنید.

Goosebumps VR
  • Goosebumps VR
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Sony Pictures Home Entertainment
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۱۸۶ مگابایت
دانلود

گوگل‌پلی

ویجیاتو

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato