اپل به بازی The Binding of Isaac: Rebirth مجوز نشر در اپ استور را نداد

علاقه مندان به بازی های مستقل با نام Super Meat Boy و The Binding of Isaac قطعا آشنایی دارند. عناوینی که توسط ادموند مک میلان طراحی و ساخته شده اند، در نمایش خشونت و تنفر حالت مبالغه آمیزی دارند و از همین سو، ساخته های وی همیشه مورد توجه قرار گرفته اند.

اما اخیرا، ناشر بازی The Bindng of Isaac: Rebirth قصد کسب مجوزهای کافی برای انتشار عنوان مذکور روی پلتفرم iOS را داشت که با جواب جالب کمپانی اپل روبرو شد.

در بیانیه ارسالی برای تایرن رودریگز، ناشر بازی آمده که: «اپلیکیشن شما شامل محتوا یا ویژگی هایی است که خشونت علیه کودکان را نمایش می دهد؛ چنین چیزی در اپ استور اجازه نشر ندارد.»

Isaac، کاراکتر اصلی این بازی، کودکی است که از ترس کشته شدن توسط مادر خود، دست به فرار می زند و در راهش هزاران مانع قرار می گیرد. چهره گریان و محیط رعب انگیز بازی که خشونتی معطوف شده نسبت به آیزاک را نمایش می دهد، حقیقتا برای هر مخاطبی قابل تحمل نیست.

The Binding of Isaac: Rebirth عنوان بزرگی است و رد شدن آن از سوی اپل می تواند موج گسترده ای از اعتراضات را برانگیزد. احتمالا به زودی شاهد جزئیات و اخبار بیشتری در این ارتباط خواهیم بود.

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟