همه چیز درباره آیفون 13
در پتنت تازه سامسونگ استایلوس S Pen قابلیت تا شدن دارد

در پتنت تازه سامسونگ استایلوس S Pen قابلیت تا شدن دارد

سامسونگ به تازگی پتنتی جدید برای استایلوس موبایل های خود به ثبت رسانده که ماموریت همیشگی این قلم ها را تغییر می دهد. تا کنون این دیوایس فقط برای نوشتن و ترسیم استفاده می شد و از این پس قرار است به عنوان پایه ی نگهدارنده دستگاه نیز به کار گرفته شود.

اینکه بتوان اسمارت فون خود را به راحتی روی میز یا هر سطح صافی قرار داد و ویدئوی مورد نظر را بدون تماس دست مشاهده کرد، یکی از بهترین گزینه ها برای هر کاربری به شمار می رود اما بدون شک هیچ کسی دوست ندارد در بخش پشتی موبایل خود یک بخش برآمده و اضافی داشته باشد و از این رو تولید کننده های موبایل چنین قابلیتی را به محصولات خود اضافه نمی کنند.

به همین منظور، غول تکنولوژی کره ای چاره جالب و ارزشمندی برای این مشکل اندیشیده و آن چیزی نیست جز قلم نوری تاشونده. به این صورت که در میانه ی قد قلم لولای ریزی تعبیه گشته که امکان تا کردن دیوایس را به کاربر می دهد. البته جا دارد اشاره نمائیم این طرح فقط برای استایلوس های خانواده گلکسی نوت در نظر گرفته شده.

مکانیسم طرح مورد بحث نیز به این صورت است که وقتی قلم را به صورت ۹۰ درجه تا می کنید، بخشی از آن درون بدنه ی دستگاه قفل می شود تا بتواند موبایل را به صورت ایستاده و ثابت در جای خود حفظ نماید.

در حاضر معلوم نیست آیا این ایده به مرحله اجرا می رسد و در نوت های بعدی سامسونگ شاهد آن خواهیم بود یا خیر و حتی اینکه دیگران از این ایده برای محصولات خود بهره خواهند گرفت یا نه اما جالب است بدانیم از قلم S Pen چه استفاده های دیگری خواهد شد و این استایلوس به ظاهر ساده چه امکانات دیگری را می تواند به یک موبایل اضافه نماید.

6a0168e68320b0970c01bb08b712f9970d-800wi-w600

6a0168e68320b0970c01bb08b712fd970d-800wi-w600

s-pen-styus-kickstand-lock-mechanism-w600

نظرات ۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato