ال جی قابلیت «نمایشگر همیشه فعال» G5 را با انتشار تصویری تایید کرد

ال جی قابلیت «نمایشگر همیشه فعال» G5 را با انتشار تصویری تایید کرد

در روزهای گذشته به شکل رسمی اعلام شد که تلفن هوشمند G5 از LG در کنگره جهانی موبایل معرفی خواهد شد و حالا خود ال جی در حال انتشار اطلاعات تازه ای در خصوص همین موبایل است.

کره ای ها ابتدا ذکر کرده بودند که طراحی این محصول با موبایل های پرچمدار قبلی تفاوت های بسیاری خواهد داشت اما حالا در صفحه رسمی فیسبوک ال جی، تصویری منتشر شده که به قابلیتی دیگر اشاره دارد.

giphy.0

این طور که به نظر می رسد G5 نیز همانند گلکسی اس ۷ از نمایشگری همیشه فعال برخوردار خواهد بود و می تواند برخی اطلاعات ساده نظیر ساعت و نوتیفیکیشن های دریافتی را برای کاربران نشان دهد.

چنین موضوعی به معنای روشن بودن همیشگی تمام رنگ های نمایشگر نیست و ال جی صرفا اطلاعات ضروری یاد شده را در حالت همیشه روشن نمایشگر به نمایش می کشد. لازم به ذکر است که پیش از این در سال ۲۰۱۳ نیز موتورولا قابلیت مشابهی تحت نام «Active Display» در موبایل هایش قرار داد.

وب سایت Android Authority در این میان باور دارد که ال جی در V10 نمایشگری ثانویه و همیشه روشن قرار داده و حالا با استفاده از تجربیات کسب شده از طریق همان تلفن هوشمند این ویژگی را به شکل تمام صفحه در G5 قرار خواهد داد.

ال جی تا کنون در پرچمداران خود از پنل های LCD استفاده کرده و چنین پنل هایی در هنگام روشن بودن نمایشگر مصرف بالای انرژی را به همراه دارند. باید دید در این خصوص تدبیر ال جی چه بوده است.

همانطور که گفتیم، اعلام شده که سامسونگ هم تصمیم دارد از نمایشگر همیشه فعال و روشن در گلکسی اس ۷ بهره گیرد اما با این حال پرچمدار سامسونگ از پنل AMOLED استفاده می کند که در قیاس با LCD، مصرف انرژی کمتری دارد.

ویجیاتو

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato