مسابقه هوشمندان؛ معرفی بازی حدس بزن کلمه

بازی های جدول و حدس کلمات بین کاربران ایرانی بسیار پرطرفدارند، برای همین روند توسعه بازی های این چنینی همچنان با قدرت ادامه دارد و هر از گاهی، عناوینی پیدا می شوند که با گیم پلی نوآورانه شان از دیگر نمونه های تکراری و شبیه به هم، متمایز می شوند.

"حدس بزن کلمه" را هم می توانیم یکی از بازی های حدس کلمات خلاقانه بدانیم؛ عنوانی که مکانیزم سوایپ را برای یافتن کلمات به گیمرها ارائه کرده. در جدول های متشکل از حروف به هم ریخته این بازی باید کلمات معنی دار پیدا کنید، اما دیگر نیازی نیست که برای وارد کردن پاسخ روی تک تکشان ضربه بزنید، بلکه می توانید همین کار را با سوایپ و سرعتی بیشتر انجام دهید.

حدس بزن کلمه از آن دسته بازی هایی نیست که به راحتی آب خوردن بتوانید معماهایش را حل کنید. حتی جدول های ۲ در ۲ بازی هم می توانند ذهنتان را به فشار بیندازند، چه برسد به جدول های ۴ در ۴ و بزرگتر که پیدا کردن کلمات معنی دار در آنها حقیقتا کار سخت و دشواریست.

برای حدس زدن تمام کلمات هر مرحله، زمان محدودی در اختیار دارید و همین کارتان را سخت تر می کند. هر چند آیتم های کمکی هم در بازی گنجانده شده که با پرداخت سکه می توانید آزادشان کنید، و نکته بسیار خوب در مورد بازی این است که به هیچ وجه شما را مجبور به پرداخت درون برنامه ای نمی کند.

تعداد مراحل حدس بزن کلمه آنقدر زیاد هستند که مدت ها می توانید با آنها سرگرم باشید، مهارت حدس کلمات خود را به بسنجید و آن را تقویت کنید. این بازی جذاب به رایگان برای گجت های اندرویدی در دسترس است.

حدس بزن کلمه
  • حدس بزن کلمه
  • قیمت: رایگان (با پرداخت درون برنامه ای)
  • سازنده: مهدی تلافی نوغانی
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۸.۱ مگابایت
دانلود

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟