آیفون 5SE و آیپد ایر ۳ احتمالا در تاریخ ۲۸ اسفند ماه عرضه می شوند

آیفون 5SE و آیپد ایر ۳ احتمالا در تاریخ ۲۸ اسفند ماه عرضه می شوند

«مارک گورمن» از وب سایت «۹To5Mac» باور دارد که فروش آیفون ۵SE و آیپد ایر ۳ در تاریخ ۲۸ استفاد ماه آغاز خواهد شد. این در حالیست که پیش از این همین شخص بیان کرده بود که محصولات یاد شده در تاریخ ۲۵ اسفند ماه طی رویدادی معرفی خواهند شد و به نظر می رسد اپل تصمیم دارد فروش موبایل و تبلت جدید خود را به سرعت آغاز کند.

تاکنون کمتر پیش آمده که شاهد چنین تصمیمی از سوی کمپانی ساکن کوپرتینو باشیم و معمولا محصولات سخت افزاری رونمایی شده از سوی این شرکت با فاصله ای ۱۰ روزه میان معرفی و عرضه همراه می شوند.

4-inch-iphone-6-style-model-w600
تصویری از موبایل ۴ اینچی و جدید اپل؛ آیفون ۵ در سمت چپ و آیفون ۵SE در سمت راست

اینطور که به نظر می رسد، اپل تصمیم دارد از آخرین نسل چیپست های مجتمع خود موسوم به A9 در موبایل ۴ اینچی اش بهره گیرد. این در حالیست که مشخصا شرکت مورد بحث چیپ حرکت سنج M9 را نیز در آیفون ۵SE به کار خواهد گرفت. همین مسئله خبر می دهد که به احتمال زیاد قابلیت های این آیفون با نمونه بزرگتر یعنی ۶S، همسان باشد. پیشتر هم شنیده بودیم که اپل تصمیم دارد قابلیت Live Photos را به آیفون ۴ اینچی اش اضافه کند، هرچند که بعید به نظر می رسد شاهد افزوده شدن ۳D Touch به نمایشگر موبایل مورد بحث باشیم.

همین مسئله برای تبلت های اپل نیز صادق بوده و گفته می شود شرکت ساکن کوپرتینو، بسیاری از ویژگی های آیپد پرو را به آیپد ایر ۳ آورده است. برای مثال، iPad Pro به چهار اسپیکر مجهز شده بود در حالی که خبر می رسد آیپد ایر ۳ نیز با ۴ اسپیکر قدرتمند همراه خواهد بود.

از طرفی، آیپد ایر ۳ به پورت «Smart Connector» نیز مجهز شده که همین موضوع اجازه می دهد کیبورد مخصوص iPad Pro (و سایر لوازم جانبی که بعدا معرفی می شوند) را به آن متصل کنید.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato