بار دیگر قیمت های گلکسی S7 و S7 edge لو رفت

بار دیگر قیمت های گلکسی S7 و S7 edge  لو رفت

تاکنون شایعات بسیار زیادی در رابطه با پرچمداران آتی سامسونگ یعنی گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج در وب منتشر شده و اگر پیگیر آنها بوده باشید حتما می دانید در کنگره جهانی موبایل در بارسلون معرفی خواهند گشت و در بهار نیز روانه بازار می شوند. همچنین برخی از مشخصات این دستگاه ها را نیز می دانیم.

تعدادی از شایعات نیز به قیمت این اسمارت فون ها مربوط می شدند که بر اساس آنها نسخه ۳۲ گیگابایتی Galaxy S7 با قیمت ۶۹۹ دلار و مدل ۶۴ گیگابایتی آن با قیمت ۷۹۹ دلاری عرضه خواهد شد. این در حالیست که مدل S7 edge با برچسب قیمت بین ۷۹۹ تا ۸۹۹ دلار برای مدل ۶۴ گیگابایتی فروخته خواهد شد.

اما فارغ از تمامی این موارد، امروز حرف و حدیث های جدیدی در رابطه با هزینه ی خرید این محصولات در رسانه ها منتشر شده. به ادعای Tweakers.net مدل ۳۲ گیگابایتی S7  با قیمت ۶۹۹.۹۹ یورو و برای S7 Edge با قیمت ۷۹۹.۹۹ یورو عرضه خواهند شد. این ارقام به قیمت های پرچمداران پیشین سامسونگ شباهت دارد و از این رو می توان گمانه زنی کرد که واقعیت داشته باشند.

البته جا دارد اشاره کنیم که مشتری های آمریکائی همین اعداد را به صورت دلار برای خرید محصولات مورد بحث پرداخت خواهند کرد، یعنی ۶۹۹ دلار و ۷۹۹ دلار برای مدل های اس۷ و اس ۷ اج.

نظرات ۱۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato