سونی در کنگره جهانی موبایل یک هدست بلوتوث کوچک معرفی می کند

سونی در کنگره جهانی موبایل یک هدست بلوتوث کوچک معرفی می کند

موتورولا چند سال پیش هدستی بلوتوث به نام Hint ارائه داد که به سادگی درون گوش قرار می گرفت و توجه چندانی را به خود جلب نمی کرد. این محصول البته آنقدر هم کوچک نبود که کارایی نامناسبی داشته باشد.

سال پیش موتورولا از نسل دوم این محصول رونمایی به عمل آورد و حالا خبر می رسد که سونی هم تصمیم دارد چنین هدستی را در MWC امسال که در هفته آینده آغاز می شود، معرفی کند.

بیراه نیست اگر بگوییم که در قیاس با سامسونگ و ال جی، امسال خبر خاصی از محصولاتی که سونی با خود به بارسلون خواهد برد، وجود نداشته. دو حالت وجود دارد: یا سونی نحوه رازداری درون شرکت خود را آموخته یا به طور کلی قرار نیست درخششی در کنگره جهانی موبایل امسال داشته باشد.

در هر حال ولی خبر می رسد که شرکت ژاپنی تصمیم دارد یک هدست بلوتوث بسیار کوچک در MWC معرفی کند. به همراه این خبر تصویری ارائه نشده و صحت آن نیز زیر سوال است و صرفا به گوش می رسد که محصول مورد بحث شباهت بسیاری به هدست بلوتوث Hint از موتورولا دارد.

در نمایشگاه CES 2016 هم سونی بیشتر به معرفی ابزارهای جانبی برای موبایل های خود پرداخت و باید دید برنامه اش برای MWC 2016 چیست. لازم به اشاره است که شرکت ژاپنی یاد شده در روز سوم اسفند ماه تصمیم دارد یک کنفرانس خبری در بارسلون برگزار کند.

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato