مراسم Unpacked 2016 سامسونگ به صورت 360 درجه استریم خواهد شد

مراسم Unpacked 2016 سامسونگ به صورت 360 درجه استریم خواهد شد

کمپانی سامسونگ روز گذشته اعلام نمود که مراسم Unpacked 2016 امسال، که قرار است ۲ اسفندماه در شهر بارسلون برگزار شود، به صورت ۳۶۰ درجه لایو استریم خواهد شد و کاربران می توانند از طریق پلتفرم های پی سی، اندروید، iOS و البته هدست Gear VR سامسونگ، به تماشای آن بنشینند.

همان طور که احتمالا در جریان هستید، سامسونگ قصد دارد در مراسم Unpacked امسال، از دو موبایل گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج رونمایی کند. برای تماشای این مراسم روی موبایل های اندروید و iOS، لازم است کاربران اپلیکیشن رسمی Unpacked 360 View را دریافت نمایند که روی گوگل پلی و اپ استور در دسترس قرار گرفته.

طبیعتا این اپلیکیشن در حال حاضر عملکرد خاصی ندارد اما دو گزینه مختلف برای تماشای حالت ۳۶۰ درجه و یا حالت سنتی را شامل می شود. کاربران Gear VR هم می توانند اپلیکیشنی مشابه را روی آکیلس استور دریافت نمایند. لازم به ذکر است آن دسته از افرادی که مراسم Unpacked 2016 را به صورت ۳۶۰ درجه تماشا خواهند کرد، می توانند از میان ۴ زاویه مختلف، شامل سکوی وسطی، سکوی چپ و سکوی راست، روند کنفرانس را دنبال کنند.

استریم Unpacked 2016 به صورت ۳۶۰ درجه جای تعجب زیادی ندارد. در واقع پیش از این هم اعلام شده بود که سامسونگ علاوه بر گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج، از دوربینی ۳۶۰ درجه به نام «Gear 360» برای ضبط تصاویر واقعیت مجازی نیز رونمایی خواهد کرد. مضاف بر این، گفته می شود که در صورت پیش خرید گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج، یک هدست Gear VR به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato