معرفی Glint؛ اپلیکیشنی برای ساخت آواتارهای جذاب انیمیشنی

اگر احساس می کنید که تصاویر پروفایل تان در شبکه های اجتماعی یکنواخت و کسل کننده شده، با اپلیکیشن Glint می توانید تکانی اساسی به آنها بدهید. با این اپلیکیشن سازنده آواتار، می توانید یک مدل انیمیشنی بسیار دقیق از خودتان یا دوستانتان ساخته و دیگران را غافلگیر کنید.

Glint انجام کاری را برایتان تسهیل نمی کند، یا قابلیت ویژه ای در اختیارتان نمی گذارد؛ این اپ فقط و فقط برای این طراحی شده که از ساخت آدمک های انیمیشنی در آن لذت ببرید. هر چند اگر از آدمک ها برای تصاویر پروفایلتان بهره بگیرید، می توانیم آن را اپلیکیشنی کاربردی هم بدانیم.

Glint 2

با این اپلیکیشن کاملا رایگان، می توانید مدل های انیمیشنی دقیق و پرجزئیاتی بسازید. با ورود به اپ، پس از تعیین جنسیت کاراکتر حالا تک تک خصوصیات چهره و اندام او مثل چاقی و لاغری، قد، رنگ چشم ها، حالت لب، ابرو، بینی و ... را می توانید از میان ده ها گزینه آماده در اپ انتخاب کنید.

پس از این کار، نوبت به پوشاندن لباس و تعیین استایل کاراکتر می رسد. انواع لباس رسمی و ورزشی، کفش، عینک، ساعت، آویز و ... هم در میان گزینه های شخصی سازی کاراکتر قرار گرفته اند تا بتوانید دقیقا به نتیجه دلخواهتان برسید.

وقتی که کاراکترتان آماده شد، حالا می توانید از آن در زوایای مختلف اسکرین شات بگیرید، و او را وادار به گرفتن ژست های جذاب و سینمایی کنید که بتوانید احساسات را هم از این طریق به دیگران منتقل کنید.

چندین ری اکشن جالب مثل عصبانیت، خوشحالی، سردرد، گارد کونگ فو و موارد جالب دیگر هم به طور پیش فرض در اپلیکیشن گنجانده شده اند که با امتحان کردن تک تک آنها روی کاراکترهایی که می سازید، اوقات خوشی را در Glint سپری خواهید کرد.

اپلیکیشن Glint را می توانید به طور کاملا رایگان در پلتفرم iOS تجربه کنید.

Glint - Create, Snap, Share
  • Glint - Create, Snap, Share
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Plotagon
  • سیستم عامل: iOS
  • حجم: ۱۴۲ مگابایت
دانلود

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟