همه چیز درباره آیفون 13
خودروهای ولوو در سال 2017 به جای سوئیچ با اپلیکیشن کار خواهند کرد

خودروهای ولوو در سال 2017 به جای سوئیچ با اپلیکیشن کار خواهند کرد

سال آینده ولوو در نظر دارد امکانی را برای مشتریان محصولاتش فراهم کند که بدون نیاز به سوئیچ و از طریق یک اپلیکیشن موبایل وسیله نقلیه خود را تحت کنترل درآورند.

براساس اعلام این شرکت، کاربران قادر خواهند بود از طریق ارتباط بلوتوثی موتور ماشین خود را روشن نمایند، قفل درها را باز کنند و بسیاری کارهای دیگر را انجام دهند.

این خودروساز سوئدی در نظر دارد که تکنولوژی مبتکرانه خود را در جریان کنگره جهانی موبایل که از فردا در بارسلون اسپانیا آغاز خواهد شد رونمایی کند.

به باور کارشناسان و مهندسان ولوو، کارکردهای سوئیچ فیزیکی صرفا آغازی برای این تکنولوژی مبتنی بر اسمارت فون است. دارندگان وسایل نقلیه از طریق اپلیکیشن ابداعی این شرکت قادر خواهند بود که دسترسی ماشین خود را در اختیار اعضای خانواده و حتی دوستانشان نیز قرار دهند.

شرکت های مختلف نظیر آژانس های کرایه تاکسی هم می توانند از این طریق به مشتریان امکان استفاده از یک خودروی خاص را بدهند و در این صورت شخص نیز دیگر از بابت برداشتن سوئیچ نگرانی ای نخواهد داشت.

قرار شده که این سوئیچ دیجیتالی اواخر امسال روی ناوگان کرایه تاکسی آن در گوتنبرگ مورد آزمایش قرار گیرد. و در سال ۲۰۱۷ نیز تکنولوژی یاد شده به صورت محدود در اختیار برخی مشتریان آن قرار داده می شود.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato