همه چیز درباره آیفون 13
کنترلر پهپاد LG Smart Controller معرفی شد

کنترلر پهپاد LG Smart Controller معرفی شد

این روزها تب پهپاد همه جا را فرا گرفته است. ال جی نیز در کنفرانس خبری خود در کنگره جهانی موبایل در بارسلون، با معرفی یک کنترلر پهپاد وارد این عرصه شد. این گجت به کاربر اجازه می دهد تا از طراحی ماژولار موبایل بهره گرفته و با قرار دادن G5 درون ماژول، آن را به کنترلر پهپاد تبدیل کند.

این کنترلر حاصل همکاری تیم ال جی و شرکت Parrot است که به طور ویژه برای پهپاد مدل Bebop 2 طراحی شده است. البته با مدل های دیگری نیز سازگاری دارد که لیست آن ها اعلام خواهد شد. پهپادهای مورد پشتیبانی این کنترلر دارای دوربین داخلی هستند. این ویژگی باعث می شود ضمن حرکت پهپاد با جوی استیک کنترل، نمای اول شخص نیز در صفحه G5 نشان داده شود تا بتوانید تسلط بیشتری روی کنترل پهپاد داشته باشید.

زمانی که موبایل روی کنترلر قرار دارد، اتصال میان پهپاد و موبایل به صورت خودکار برقرار خواهد شد و نیازی به تنظیمات پیچیده ای برای اتصال دو گجت نیست. شرکت Parrot می گوید که آن ها سعی کرده اند تجربه جدیدی از کنترل پهپاد به شما بدهند به طوری که حرکت آن را واقعاً احساس کنید. آن ها برای این کار، یک موتور لرزشی هپتیک (Haptic) در این کنترلر به کار برده اند که بازخورد حرکت پهپاد را به دست شما منتقل می کند.

کنترلر پهپاد LG Smart Controller امسال عرضه خواهد شد.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato