همه چیز درباره آیفون 13
سونی در رویداد MWC 2016 خود، از طرح مفهومی Xperia Projector و Xperia Agent گفت

سونی در رویداد MWC 2016 خود، از طرح مفهومی Xperia Projector و Xperia Agent گفت

شرکت ژاپنی سونی در رویداد MWC 2016 خود طرفداران دنیای تکنولوژی را تا حد زیادی غافلگیر کرد. این شرکت جدا از معرفی سه تلفن هوشمند قدرتمند، به سراغ محصولات و ایده هایی رفت که رنگ و بوی رویدادش را تا حدی از فضای «موبایل» جدا کردند.

پس از معرفی Xperia Ear و Xperia Eye، نوبت به طرح های مفهومی دیگری به نام اکسپریا پروژکتور و اکسپریا ایجنت رسید.

Screen Shot 1394-12-03 at 12.18.18-w600

پروژکتور سونی در واقع یک جعبه کوچک است که کاربر می تواند آن را در محیط منزل خود مورد استفاده قرار دهد. اما تفاوت آن با سایر پروژکتور ها این است که همین جعبه، می تواند تصاویر را بر سطوحی که روی آنها قرار گرفته پخش کند.

Xperia-Projector-Concept-MWC-AH-1-1600x1067-w600

Xperia-Projector-Concept-MWC-AH-4-w600

Xperia-Projector-Concept-MWC-AH-5-w600

برای مثال تصور کنید که آن را روی یک میز قرار می دهید. در این حالت در مقابل تان، میزی را مشاهده خواهید کرد که از تصاویر متفاوت پر شده. البته باز هم نکته جالب تر اینجاست که می توانید تصاویر را با لمس دستان خود تغییر دهید. اینچنین که تصاویری که روی میز پخش می شوند، حالت یک رابط کاربری هم دارند و یا به سادگی می توانید با صدای خود، فرامین صوتی را به اکسپریا پروژکتور منتقل کرده و تصاویر را تغییر دهید.

Screen Shot 1394-12-03 at 12.18.37-w600

اما اکسپریا Agent، تا حد زیادی یادآور «Amazon Echo» است. دستگاهی که می تواند با شما گفت گو کرده و به پرسش ها پاسخ دهد یا وظایفی را بر عهده گیرد. البته این محصول می تواند اطلاعات اندکی را روی سطوح بازتاب داده و همچنین به یک دوربین برای ثبت تصاویر مجهز شده است.

سونی به شکل واضح از سایر مشخصات فنی این محصولات نمی گوید و از طرفی خبر نمی دهد که در چه چهارچوب زمانی، این محصولات به دست کاربران خواهند رسید. در ادامه از شما دعوت می کنیم برای آشنایی بیشتر با طرح های مفهومی سونی، ویدیوی منتشر شده از سوی این شرکت را مشاهده نمایید.


>

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato