نگاهی نزدیک به دو قاب محافظ برای G5 ال جی

نگاهی نزدیک به دو قاب محافظ برای G5 ال جی

پیش از این، از رونمایی محافظ جدید ال جی برای پرچمدار جدید این شرکت یعنی G5 برایتان گفته بودیم. محافظ LG G5 Quick Cover، شباهت بسیاری به همان محصولی دارد که پیشتر برای LG K10 نیز تولید شده بود. در واقع کاربر بدون برداشتن محافظ روی صفحه می تواند به تماس ها پاسخ دهد. محافظ جدید LG G5 علاوه بر این، امکان قرار دادن زنگ هشدار بدون باز کردن صفحه جلویی را هم به کاربرش خواهد داد.

آخرین محافظ توسعه یافته از سوی LG، قابلیت های کاورهای پیشین را هم دارد، با این تفاوت که بهبودهایی در آن حاصل شده است؛ مثل قابلیت لمسی بودن و مشاهده ی ساعت، تاریخ و نوتیفیکیشن ها.

این محافظ در دار، هم پشت گوشی را از خط و خش محافظت می کند و هم نمایشگر آن را. پنجره ی شفاف و پلاستیکی کوچکی که در قسمت بالایی درِ آن وجود دارد اجازه می دهد قسمتی از صفحه همیشه قابل رؤیت باشد. جنس پشت این محافظ شبیه جنس خود G5 است، اما روی آن طرح دار طراحی شده است. در ادامه به این محصول و محافظ دیگری که در MWC امسال در اختیار بازدید کنندگان قرار گرفته از نزدیک نگاهی می اندازیم.

4

5

Capture

Capture2

Capture3

محافظ دیگری که برای G5 ارائه شده نیز محافظت از این تلفن هوشمند در برابر صدمه را بر هر چیز دیگری مقدم داشته، به همین دلیل اندکی بر برآمدگی آن افزوده است. جنس آن پلاستیک سخت و لاستیک و جلوی آن نیز به یک محافظ پلاستیکی شفاف و نازک برای نمایشگر مجهز است. قسمت پوشاننده ی ماژول دوربین و اسکنر اثر انگشت نیز از همین جنس بهره می گیرند.

این محافظ تحت عنوان Lifeproof با قیمت ۷۹.۹۹ دلار از هجدهم مارس آماده ی عرضه خواهد بود.

6

7

8

9

10

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato