جیمیل اندروید با پشتیبانی از RTF و قابلیت پاسخ سریع به دعوت نامه ها به روز شد

جیمیل اندروید با پشتیبانی از RTF و قابلیت پاسخ سریع به دعوت نامه ها به روز شد

اپلیکیشن جیمیل برای اندروید، به تازگی به روز رسانی جدیدی دریافت کرده که پشتیبانی از RTF (قالب بندی غنی متون یا rich text formatting) را به آن می افزاید. با این قابلیت شما از این پس قادر خواهید بود که کلمات را در ایمیل بولد کنید، آنها را به حالت ایتالیک درآورید، زیرشان خط کشیده یا رنگ آنها را تغییر دهید.

گفتنی است که این قابلیت مدت ها بود که در نسخه تحت وب جیمیل حضور داشت، اما بروزرسانی اخیر به تازگی آن را به نسخه موبایل آورده است. اما قابلیت جدید دیگر، امکانی فراهم کرده تا کاربران بتوانند به دعوت نامه های دریافتی از تقویم گوگل یا Microsoft Exchange، به سرعت و بدون معطلی پاسخ دهند.

قابلیت مذکور تحت عنوان Instant RSVP به شما اجازه می دهد که هنگام پاسخ به دعوت نامه ها بتوانید تقویم هفتگی تان را ببینید، ایامی که مشغول هستید را چک کرده و نسبت به آن با یک اشاره به دعوت نامه ارسالی پاسخ مثبت یا منفی بدهید.

RSVP-with-one-tap-after-installing-this-update

بروزرسانی جدید جیمیل تا پایان امروز در گوگل پلی انتشار خواهد یافت. برای چک کردن این موضوع، کافیست وارد اپ پلی استور شده و از منوی همبرگری سمت چپ تصویر، روی گزینه My apps & games کلیک کنید.

اگر بروزرسانی جیمیل برایتان عرضه شده باشد، آن را در منوی یادشده خواهید دید. در غیر این صورت تا عرضه نسخه جدید باید اندکی منتظر بمانید.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato