اچ تی سی در مورد قیمت بازی های Vive سخن می گوید

اچ تی سی در مورد قیمت بازی های Vive سخن می گوید

در جریان کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۶، واقع در بارسلون، اچ تی سی از قیمت هدست واقعیت مجازی اش با نام Vive پرده برداشت. ۸۰۰ دلار بهای یک هدست، کنترلرها و ملحقاتی است که در یک بسته بندی عرضه می شوند.

اما آیا بازی های واقعیت مجازی همانند دیگر بازی ها، ۶۰ دلار قیمت گذاری می شوند؟ مشخص نیست. اچ تی سی در این مورد استراتژی خاص خود را دارد و نمی خواهد قیمتی مقطوع برای همه محصولات مشخص کند. رایان هوپینگارنر، مدیر بازاریابی محصولات HTC و به خصوص هدست Vive، در گفتگو با وبسایت Trusted Reviews گفت که چنین محصولاتی قرار نیست لزوما گران تر از بازی های امروزی باشند.

او گفت: «ما هنوز قیمت خاصی برای محصولی مشخص نکرده ایم، اما فکر می کنم که اگر به آنچه که در استیم وجود دارد نگاه کنید، متوجه خواهید شد که ماجرا چگونه پیش خواهد رفت، چون استیم در ابتدا، اصلی ترین فراهم کننده محتوا خواهد بود.»

هوپینگارنر در ارتباط با استیم می گوید استیم همیشه کار فوق العاده ای در زمینه قیمت گذاری محصولات انجام داده و در مشخص کردن قیمت براساس کیفیت کار، همیشه ثابت قدم بوده و این یک اصل مهم برای قیمت گذاری بازی های واقعیت مجازی خواهد بود.

در حقیقت، میزان ساعت گیم پلی یا گرافیک بالای یک بازی قرار نیست تاثیری در قیمت گذاری داشته باشد، بلکه کیفیت کلی تجربه نشان می دهد که بابت داشتن آن چقدر باید پرداخت کرد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato