تلفن های هوشمند ایسوس آپدیت اندروید مارشملو را دریافت خواهند کرد

تلفن های هوشمند ایسوس آپدیت اندروید مارشملو را دریافت خواهند کرد

پائیز امسال بود که ایسوس اعلام نمود برخی از موبایل های خود را به نسخه ی مارشملوی اندروید آپدیت خواهد نمود اما در مورد زمان دقیق این به روز رسانی حرفی به میان نیاورد. این شرکت امروز در بیانیه ای اعلام کرده که در سه ماهه دوم سال جاری میلادی دست کم ۸ مدل از اسمارت فون هایش، جدیدترین نسخه ی پلتفرم موبایلی گوگل را دریافت خواهند کرد.

همچنین گفته می شود در کنار این ارتقاء نرم افزاری، تعدادی اپلیکیشن پیش فرض ایسوس با اپ های گوگل جایگزین خواهند گشت. به طور دقیق تر می توانیم به مسنجر، ایمیل و تقویم ایسوس اشاره کنیم که قرار است نمونه های گوگلی این نرم افزارها جایگزینشان شوند. برای این منظور نیز باید پس از به روز رسانی، تنظیمات دستگاه را به حالت کارخانه ای آن برگردانید.

آن دسته از کاربرانی که تمایل دارند همچنان از اپلیکیشن های خود کمپانی تایوانی مورد بحث استفاده نمایند، می توانند آنها را به صورت رایگان از گوگل پلی دانلود و روی دیوایسشان نصب نمایند.

در پائین می توانید فهرست تمامی تلفن های هوشمندی که قرار است در فصل دوم سال آپدیت شوند را مشاهده نمائید. شماره مدل های مختلف این دستگاه ها نیز به طور دقیق ذکر شده.

Asus ZenFone 2 - ZE550ML, ZE551ML
Asus ZenFone 2 Deluxe - ZE551ML
Asus ZenFone 2 Deluxe Special Edition  -ZE551ML
Asus ZenFone 2 Laser - ZE500KG, ZE500KL, ZE550KL, ZE551KL, ZE600KL, ZE601KL
Asus ZenFone Selfie - ZD551KL
Asus ZenFone Max - ZC550KL
Asus ZenFone Zoom - ZX551ML
Asus PadFone S - PF500KL

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato