مایکروسافت در ویدئوهای تبلیغاتی ویندوز 10 قابلیت های کامپیوترهای مک را زیر سوال می برد [تماشا کنید]

مایکروسافت در ویدئوهای تبلیغاتی ویندوز 10 قابلیت های کامپیوترهای مک را زیر سوال می برد [تماشا کنید]

همزمان با برگزاری مراسم اسکار، مایکروسافت نیز چندین آگهی تبلیغاتی که به طور ویژه برای ویندوز ۱۰ ساخته شده اند را منتشر نموده است تا در خلال پوشش خبری این مراسم پخش گردند.

شرکت ساکن ردموند در این ویدئوها امکاناتی از جدیدترین سیستم عامل خود همانند «کورتانا»، سازگاری با صفحات لمسی و «Windows Hello» را به تصویر کشیده که هیچ یک از مک های اپل به آنها مجهز نیستند و راهکاری مشابه را برای شان ندارند.

به طور مثال، در یکی از این ویدئوها شاهد مکالمه دو خانم هستیم که یکی از آنها رو به دیگری می گوید: «مک من تاچ اسکرین ندارد و من از این بابت به تو حسادت می کنم.» یا در جائی دیگر قابلیت های دستیار صوتی کورتانا برای کاربر مک بسیار جالب و هیجان انگیز به نظر می رسد.

در تمامی این تصاویر به دفعات به این نکته که کامپیوترهای مک توانائی انجام کارهای ذکر شده در بالا را ندارند، اشاره گشته و در آخر نیز این فیلم ها با این شعار به پایان می رسند که: «کامپیوترهای ویندوز توانائی های بیشتری دارند».

از این تبلیغات به خوبی می توان حس کرد که مایکروسافت با حالتی تازشگر و تهاجمی به معرفی پلتفرم خود پرداخته و همچنین امیدوار است با جذب کاربران بیشتر بتواند وزن ویندوز ۱۰ در بازار را سنگین تر نماید.

در ادامه می توانید ویدئوهای مورد بحث را تماشا نمائید.

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato