هدست HTC Vive در عرض 10 دقیقه 12 میلیون دلار فروش کرد

هدست HTC Vive در عرض 10 دقیقه 12 میلیون دلار فروش کرد

شاید نظر بنیانگذار کمپانی اچی تی سی و مدیر عامل آن درست بوده باشد که این روزها واقعیت مجازی بسیار بیشتر از موبایل برای کاربران اهمیت دارد؛ دیروز پیش فروش HTC Vive آغاز شد و در عرض ۱۰ دقیقه ی اول، ۱۵ هزار دستگاه از این هدست فروخته شد.

قیمت هر دستگاه ۷۹۹.۹۹ دلار است و با این حساب می توان گفت این شرکت توانسته در چشم بر هم زدنی حدود ۱۲ میلیون دلار سود ناخالص را روانه جیب خود کند.

«Shen Ye» نیز در توئیت دیروز خود این رقم را تائید نموده و مدیر عامل این شرکت یعنی «شر وانگ» نیز در همین شبکه اجتماعی به بی سابقه و زیاد بودن پیش خریدهای محصول جدیدشان اشاره کرده است. این استقبال برای کمپانی تایوانی مورد بحث بسیار قابل توجه است زیرا در سال های اخیر اسمارت فون های آنها چندان خوش اقبال نبوده اند و شاید واقعیت مجازی بتواند راهگشای موفقیتی جدید برای آنها به شمار برود.

هدست واقعیت مجازی HTC Vive به همراه دو کنترلر عرضه می گردد برای داشتن بهترین استفاده از آن لازم است پردازنده کامپیوتر دست کم اینتل i5-4590 یا AMD FX 8350 یا بالاتر از آنها باشد. همچنین پردازنده گرافیکی دستگاه نیز اگر انویدیا جیفورس GTX 970 یا AMD R9 290 و بالاتر از آنها باشد بدون شک تجربه بسیار لذت بخش تری از این دیوایس خواهید داشت. در آخر هم توجه داشته باشید که این هدست دست کم به ۴ گیگابایت رم نیاز دارد.

همچنین جا دارد اشاره نمائیم که زمان عرضه ی رسمی نیز چهارم آوریل مصادف با ۱۶ فروردین ماه اعلام گشته.

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato