قفل گشایی موبایل های بهره مند از اسکنر اثرانگشت با استفاده از پرینتر Inkjet [تماشا کنید]

قفل گشایی موبایل های بهره مند از اسکنر اثرانگشت با استفاده از پرینتر Inkjet [تماشا کنید]

آیا می دانستید برای نفوذ به تلفن های هوشمند بهره مند از اسکنرهای اثرانگشت تنها کافیست که یکی از پرینترهای inkjet و نوع خاصی از جوهر ارائه شده برای آنها را در  اختیار داشته باشید؟ این جوهر توسط شرکتی به نام AgIC ساخته می شود و دارای خواص رسانندگی است.

از دیگر وسایل مورد نیاز برای این منظور نوع خاصی کاغذ است که برخی از خوره های الکترونیک از آن برای ساخت بردهای مداری در داخل منزل استفاده می کنند.

اما یکی از دشوارترین بخش های کار (منظور هک کردن تلفن هوشمند مورد نظر) به دست آوردن اثر انگشت فرد با کیفیت مناسب است که باید همان اثرانگشتی باشد که در داخل دستگاه مورد نظر شما ثبت گردیده است. در مرحله بعد، تصویر مربوط به اثرانگشت اسکن شده و به داخل یک دستگاه پی سی انتقال داده می شود.

در نظر داشته باشید که در این مرحله باید تصویر مربوط به اثر انگشت وارونه شود تا وقتی پرینت شد و از دستگاه بیرون آمد طبیعی باشد.

حالا نوبت به استفاده از پرینتر و آن جوهر خاصش می رسد. لازم است که تصویر اسکن شده از اثرانگشت را روی یک کاغذ براق AgIC پرینت نمایید. باید تنظیمات پرینتر را روی ۲۰۰ dpi قرار دهید و مطمئن شوید که ابعاد پرینت شما با اندازه اثرانگشت واقعی برابری می کند.

بعد از انجام عملیات پرینت می توانید نتیجه کار را برای فریب دادن اسکنر و در نهایت قفل گشایی دستگاه به کار ببرید و هر موبایلی که دلتان خواست را با این روش هک کنید. تلفن های هوشمندی نظیر گلکسی اس ۶ سامسونگ و آنر ۷ با استفاده از این روش با موفقیت قفل گشایی شدند.

لازم است اضافه نماییم که کاربردی بودن این روش توسط محققان دانشگاه میشیگان به اثبات رسید و می توانید با نگاه به ویدئوی زیر فرایند کار را مشاهده نمایید.

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato