گلکسی اس 7 عمر باتری کمتری در قیاس با اس 6 دارد

گلکسی اس 7 عمر باتری کمتری در قیاس با اس 6 دارد

سامسونگ با معرفی نسل جدید موبایل های گلکسی A خود در سال ۲۰۱۶، به نوعی رکورد شکست چراکه هم مدل A5 و هم A7 توانستند در جریان تست های صورت گرفته تا ده ساعت شارژ باتری خود را نگه دارند.

با در نظر داشتن اینکه ظرفیت باتری گلکسی اس ۷ به ۳۰۰۰ میلی آمپر ساعت ارتقاء یافته است (در قیاس با باتری ۲۵۵۰ میلی آمپر ساعتی مدل اس ۶) انتظار می رفت که سامسونگ برگ برنده را در جریان کنگره جهانی موبایل امسال رو کرده باشد که ظاهرا اینطور نیست.

سایت فون آرنا بعد از انجام تست های مرسوم روی باتری این دستگاه متوجه شد که باتری آن تنها در حدود ۶ ساعت و ۳ دقیقه دوام می آورد که با در نظر داشتن ظرفیت باتری بالاتر این مدل و عمر باتری ۷ ساعت و ۱۴ دقیقه ای پرچمدار سال قبل، می توان آن را ناامید کننده خواند.

اما ذکر چند نکته در رابطه با این تست و نتایج آن ضروری است؛ نخست اینکه مدل بررسی شده توسط تیم فون آرنا توسط ورایزن ارائه شده بود و این یعنی مجهز به چیپست اسنپدراگون ۸۲۰ بوده نه اگزینوس.

دوم اینکه خبرنگاران و آنها که در کار نقد و بررسی موبایل فعالیت می کنند، برای حفظ یکپارچگی تست ها، روشنایی نمایشگر آن را به ۲۰۰ واحد می رسانند و فعالیت هایی را با دستگاه انجام می دهند که در زندگی واقعی اتفاق می افتند.

اگر می خواهید بدانید که باتری این دستگاه چه زمانی کاملا پر می شود باید بگوییم که این زمان برابر با ۸۸ دقیقه عنوان شده است؛ با در نظر داشتن بیشتر بودن ظرفیت باتری این موبایل به نظر می رسد که پر شدن آن به زمان اندکی بیشتری در قیاس با نسخه قبلی نیاز دارد.

همواره انتظارات اینگونه است که نسخه جدیدتر یک موبایل یا محصول باید از مدل قبلی اش بهتر باشد اما ظاهرا این قاعده در مورد گلکسی اس ۷ یا دست کم نسخه بهره مند از اسنپدراگون ۸۲۰ آن صدق نمی کند و باید شاهد عملکرد ضعیف تر آن در قیاس با آیفون ۶ اس، اکسپریا زد ۵ و مواردی از این دست باشیم.

galaxy-s7

نظرات ۱۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato