پتنت جدید، اپل واچ را به هشدار دهنده مراقبت های فوری تبدیل می کند

پتنت جدید، اپل واچ را به هشدار دهنده مراقبت های فوری تبدیل می کند

امروز پتنت جدیدی از سوی USPTO منتشر شد که نشان می دهد اپل واچ به دستگاهی کاملا با کاربرد پزشکی تبدیل شده. این پتنت که «Care event detection and Alerts» نام دارد، سخت افزاری همانند اپل واچ را به نمایش می گذارد که حوادث پیرامون را تحت نظر می گیرد.

اتفاقاتی که نیازمند مراقبت های حرفه ای پزشکی، پلیس، آتش نشان ها و یا سرویس های اورژانسی هستند، توسط این دستگاه به مخاطب اطلاع داده می شود. به طور مثال، اگر شخصی مشکل قبلی داشته باشد و این اتفاق به ناگاه روی دهد، ساعت به خویشاوندان و یا اورژانس های نزدیک به محل حضور شخص سریعا اطلاع رسانی می کند.

sa

به گفته AppleInsider، نام اپل واچ به طور دقیق در این پرونده ها ذکر نشده است اما آنچه که دیده می شود، به لطف سنسورهای قدرتمند، بسیار شبیه به یک ساعت مچی هوشمند با قابلیت هایی فراتر از یک دستگاه عادی است.

به عبارتی همکاری و ارتباط میان دستگاه های مختلف سبب می شود تا پیام هایی کلی ارسال شود. برای مثال، آیفون میزان تحرک پذیری و اپل واچ ضربان قلب را در نظر می گیرد و اگر همه چیز در حالت عادی نباشد، علامت خطر ارسال می شود.

پیش از اینکه اپل واچ معرفی شدم، گزارش هایی وجود داشت که به وجود ۱۰ سنسور متنوع درون این دستگاه اشاره داشت. گزارشی که پس از معرفی دستگاه رد شد و حالا با وجود این پتنت باز هم قدرت می گیرد.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato