مایکروسافت ابزاری برای انتقال محتویات Evernote به اپلیکیشن OneNote منتشر کرد

مایکروسافت ابزاری برای انتقال محتویات Evernote به اپلیکیشن OneNote منتشر کرد

اپلیکیشن OneNote کمپانی مایکروسافت، چند وقتی می شود که از قابلیت هایی چون کراس پلتفرم پشتیبانی می کند، اما شاید یکی از بزرگ ترین مشکلات افرادی که به دنبال مهاجرت از دیگر اپ های مشابه چون Evernote به سایر اپلیکیشن های نت برداری هستند، عدم پشتیبانی از قابلیت انتقال اطلاعات باشد.

در همین راستا، اهالی ردموند به تازگی ابزاری برای انتقال اطلاعات و محتویات به OneNote منتشر کرده اند که اختصاصا برای انتقال نت های Evernote ساخته شده است. ابزار مورد بحث، در حال حاضر روی ویندوز در دسترس قرار گرفته و در آینده، ورژن مک آن نیز عرضه خواهد شد.

ابزار جدید مایکروسافت، در حال حاضر با تمام پی سی های مجهز به ویندوز ۷ یا بالاتر سازگاری دارد و سازندگان آن پیشنهاد می کنند که برای بالا بردن سرعت و روند انتقال اطلاعات، Evernote را نیز روی ویندوز نصب کنید.

اگرچه هر دو اپلیکیشن OneNote و Evenote عملکرد کاملا مشابه یکدیگر دارند اما مایکروسافت امیدوار است که بتواند کاربران Evernote را نسبت به استفاده از اپ خود ترغیب کرده و امکاناتی چون دسترسی رایگان آفلاین و آپلود نامحدود ماهانه را در دسترس آنان قرار دهد. ابزار انتقال محتویات OneNote را می توان از طریق وب سایت رسمی اپلیکیشن دانلود کرد.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato