معرفی Logo Foundry؛ اپلیکیشنی کارآمد برای طراحی سریع و آسان لوگو

معرفی Logo Foundry؛ اپلیکیشنی کارآمد برای طراحی سریع و آسان لوگو

اگر به فکر راه اندازی یک استارتاپ یا برند هستید، مطمئنا برای مطرح شدن نامش به یک لوگوی خوب و آبرومند احتیاج دارید. Logo Foundry می تواند یاری رسان شما را در طراحی این لوگو باشد؛ اپلیکیشنی که به تازگی در اپ استور و گوگل پلی و به رایگان برای کاربران این دو سیستم عامل منتشر شده.

Logo Foundry تعداد نسبتا قابل توجهی قالب، فونت و آیتم های گرافیکی از پیش طراحی شده در اختیارتان قرار می دهد تا از ترکیب آنها بتوانید به یک لوگوی ابتدایی اما قابل قبول برای استارت کارتان برسید.

کار با این اپ بسیار آسان است، و به لطف امکانات قدرتمندی همچون سیستم ویرایش لایه بندی شده (مشابه فتوشاپ)، جستجوی آیتم های گرافیکی و امکان تنظیم ابعاد کلیه المان های به کار رفته در طراحی می توانید دقیقا به همان چیزی که در ذهن دارید دست پیدا کنید.

Logo Foundry 2

البته طراحی لوگو تنها کاربرد Logo Foundry نیست؛ از آن می توانید برای اجرای پروژه های کوچکتری مثل ساخت استیکرهای تفننی هم بهره بگیرید. بیش از ۳۰۰۰ سمبل و آیکن و اشکال هندسی متنوع در آرشیو آیتم های این اپ حضور دارند که برخی رایگان و برخی پولی هستند، و بسته به پیامی که در لوگو مد نظر شماست می توانید آنها را به کار بگیرید.

مسلما روی Logo Foundry نمی توان برای طراحی لوگوهای حرفه ای حساب باز کرد، اما اگر برای شروع کار استارتاپ یا برندتان زمان و هزینه کافی برای استخدام یک طراح کارکشته ندارید، مطمئنا Logo Foundry می تواند یک لوگوی جمع و جور و موقتی آبرومند برایتان دست و پا کند.

Logo Foundry
  • Logo Foundry
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: .XLabz Technologies Pvt. Ltd
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۸۶.۸ / ۶۹ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


گوگل‌پلی

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato