آغاز چالش Zoom to Wanda ایسوس برای نمایش قابلیت های موبایل ذن فون زوم

آغاز چالش Zoom to Wanda ایسوس برای نمایش قابلیت های موبایل ذن فون زوم

تلفن هوشمند ذن فون زوم پیشتر با بهره گیری از قابلیت های مختلف در حوزه عکاسی توسط ایسوس معرفی شد. حالا این شرکت برای نمایش قابلیت های دستگاه یاد شده از کاربران خود دعوت کرده تا در بازی جالبی به نام Zoom to Wanda شرکت کنند و برای پیروزی در آن از قابلیت های این موبایل در حوزه زوم بهره بگیرند.

در ادامه این مطلب توجه شما را به بیانیه رسمی این شرکت در این باره جلب می کنیم.

موبایل هوشمند ایسوس ZenFone Zoom با تمرکز بر امکانات پیشرفته عکاسی معرفی شد. این تلفن هوشمند که یک تحول بزرگ در عکاسی موبایل است از باریک‌ترین مکانیسم زوم اپتیکال در جهان بهره‌ می‌برد و قابلیت‌های حرفه‌ای عکاسی در فاصله‌های طولانی‌ با قدرت تله و ثبت تصاویر  ماکرو از سوژه‌های نزدیک را با جزییاتی شگفت‌انگیز در اختیار کاربران قرار می‌دهد. با الهام از ویژگی‌های این موبایل، مشارکت‌کنندگان به حضور در یک بازی جدید به نام Zoom to Wanda دعوت شده‌اند تا به عنوان یک خبرنگار پژوهشگر، به‌دنبال اسرار Wanda باشند.

Zoom to Wanda گذرنامه‌ای برای کشف جهان است که در تصاویر مجلل گیگاپیکسلی نمایش داده می‌شود، در حالی که عطش واقعی برای هیجان سفر را نیز دنبال می‌کند. این بازی بر اساس شخصیتی به نام Wanda اجرا می‌شود که به یک روح‌ ماجراجو، کنجکاوی سیری‌ناپذیر و ایسوس ذن‌فون زوم مجهز شده است تا داستان سفر عجیب خود و تجربه صرف غذا را در وبلاگش به اشتراک بگذارد.

Zoom to Wanda مشارکت‌کنندگان را به یک خبرنگار پژوهشی مبدل می‌کند که همزمان با عبور از جذاب‌ترین خیابان‌های دنیا و اشتیاق به بهترین خوراکی‌های جهان، با سرنخ‌های مهم در تعقیب واندا در حرکت هستند. این تعقیب، دارای یک تجربه بصری جذاب است که شامل زوم تماشاگران بر کشورها، شهرها و بناهای تاریخی برای کشف پایان او می‌شود.

ایسوس با استفاده از قابلیت بزرگ‌نمایی ۱۲ برابر ذن‌فون زوم، از فناوری تصویر گیگاپیکسل استفاده می‌کند تا تجربه Zoom to Wanda را خلق نماید و مشارکت‌کنندگان را در تجربه‌ای خارق العاده در هند، ژاپن، ایتالیا و فراتر از آن غوطه‌ور سازد. طرفداران ذن‌فون زوم می‌توانند این شهرهای زیبا را در نمایی از چشم‌پرنده مشاهده کنند سپس آن را با زوم از سطح خیابان‌ها مشاهده نمایند.

بیاید تا پیروز شوید: ۲۰ برنده خوش‌شانس هر کدام برنده یک ذن‌فون زوم می‌شوند

چالش آنلاین Zoom to Wanda برای تمام مشارکت‌کنندگان از سراسر جهان از روز دوشنبه، دوم فروردین آغاز می‌شود و تا یکشنبه ۲۹ فروردین ادامه خواهد داشت. هزینه‌ای برای شرکت در این مسابقه لازم نیست و ۲۰ برنده‌ این مسابقه که توانسته‌اند بیشترین امتیاز را دریافت کنند هر کدام یک ذن‌فون زوم برنده خواهند شد. برای شرکت در مسابقه همین امروز روی این لینک کلیک کنید و کشف واندا را آغاز کنید.

اینستاگرامرها را بیابید: جوایز بیشتر برای دوستان اینستاگرامی مشهور واندا

واندا تنها نیست. او از ۹ دوست مشهور اینستاگرامی خود در آسیا کمک می‌گیرد که در دنیای بازی Zoom to Wanda پنهان شده‌اند. بعضی از دوستان مشهور واندا این افراد هستند: سیمون برامانته(@brahimino) که به سفر ماجراجویانه واندا در ایتالیا پیوسته است؛ ریتش اوتامچاندانی (@riteshuttamchandani) که سرنخ مخاطبان در هند را فراهم می‌کند و تاکاشی یاسویی(@_tuck4) که در ژاپن او را پیدا خواهید کرد. دوستان دیگر واندا نیز با همین روش قابل‌جستجو هستند.

افرادی که دوستان مشهور واندا در اینستاگرام را پیدا کنند نیز از جوایز ارزشمندی مانند تلفن هوشمند ZenFone Zoom بهره‌مند خواهند شد.

درباره ذن‌فون زوم: باریک‌ترین تلفن هوشمند جهان با ۳ برابر زوم نوری

ZenFone Zoom جدیدترین عضو خانواده ASUS ZenFone است. این مدل به عنوان باریک‌ ترین اسمارت فون جهان با ۳ برابر زوم اپتیکال و پیکربندی خلاقانه ۱۰ منشور، توانایی ارائه ۱۲ برابر بزرگ‌ نمایی را دارد. این مدل از پرداذنده ۶۴ بیت اینتل اتم قدرت می‌گیرد و با ۴ گیگابایت رم همراه شده است. ذن‌ فون زوم از وضوح فوق‌ العاده ۱۳ مگاپیکسل و قدرت فوکوس خودکار لیزری بهره می‌ برد تا مطمئن باشید هیچگاه لحظات شگفت‌ انگیز را از دست نمی‌دهید.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato