تصویری جدید از Meizu PRO 6 منتشر شد؛ قاتل آیفون 7 در راه است

تصویری جدید از Meizu PRO 6 منتشر شد؛ قاتل آیفون 7 در راه است

روز گذشته تصویری از کارخانه فاکسکان به بیرون درز پیدا کرد که بسیاری معتقد بودند مربوط به شاسی آیفون ۷، پرچمدار بعدی اپل است. اما حالا مشخص شده که تصویر روز گذشته اصلا مربوط به آیفون ۷ نیست، بلکه نشانگر بخش پشتی موبایل جدید Meizo است.

تلفن همراه Meizu PRO 5 سپتامبر سال گذشته میلادی عرضه شد و عملکردی بسیار عالی از خود نشان داد اما حالا کم کم باید آماده Meizu PRO 6 باشیم. تلفن همراهی که به گفته مدیران شرکت، قرار است قاتل آیفون ۷ باشد.

میزو تایید کرده که این تلفن همراه قرار است نمایشگر تمام اچ دی حساس به فشار داشته باشد و هسته مرکزی آن یک پردازنده Helio X25 است، پردازنده که چند ماه در انحصار PRO 6 باقی می ماند.

بای جونگشیانگ، مدیرعامل کمپانی میزو روز گذشته در کنفرانس مطبوعاتی مدیاتک حاضر شد و اطلاعات بیشتری در مورد PRO 6 ارائه کرد. وی صراحتا گفت که طراحی این موبایل قرار است قاتل آیفون ۷ باشد و شاید از همین سو بسیاری روز گذشته تصویر لو رفته را منتسب به پرچمدار جدید کوپرتینویی ها دانستند.

او همچنین بیان داشت که PRO 6 ارزش انتظار را دارد و قرار است در انتهای فصل سوم سال (سپتامبر آینده) به بازار آید. این تلفن همراه یک خط آنتن در قسمت فوقانی دارد که از فلز ساخته شده.

همچنین، این دستگاه به ۴ گیگابایت رم مجهز است که البته برخی منابع اخیرا به افزایش این رقم به ۶ گیگابایت نیز خبر داده اند. امکان پذیر است اما انتظار نمی رود که میزو بخواهد رم ۶ گیگابایتی روی این دستگاه بگذارد.

ویجیاتو

نظرات ۱۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato