مرور آخرین اطلاعات و شایعات منتشر شده از iPhone SE

مرور آخرین اطلاعات و شایعات منتشر شده از iPhone SE

دوشنبه هفته آینده، اپل از آیفون جدید خود که قرار است جایگزین iPhone 5s شود رونمایی می کند و به لطف ۹to5Mac، حالا آخرین اطلاعات مهم و اساسی در مورد این تلفن همراه که گویا iPhone SE نام دارد را می دانیم.

پس از شایعات متعدد و تصاویر متنوع، حالا گفته می شود که گویا iPhone SE شباهت ظاهری بسیار زیادی به آیفون ۵ اس دارد، همان تلفن همراه ۴ اینچی اپل. چنین نمایشگری می تواند امتیاز مثبتی برای اپل به حساب آید و آیفون SE را متمایز و یکتا جلوه دهد. نباید فراموش کرد که آیفون های جدید حالا نمایشگرهایی به مراتب بزرگ تر دارند و بسیاری از طرفداران اپل، دل شان برای یک موبایل ۴ اینچی همچنان می تپد.

با این تفاسیر، نباید انتظار تلفن همراهی مشابه به دو نسل اخیر آیفون را داشت. اما این شباهت ها صرفا در مورد طراحی دستگاه است و درون آن بسیار به روزتر خواهد شد. گفته شده که چیپ A9 درون این دستگاه قرار گرفته و پردازنده M9 نیز در کنار آن نقشی کمکی خواهد داشت.

چیپ NFC برای قابلیت Apple Pay، دوربین ۱۲ مگاپیکسلی با قابلیت تصویربرداری ۴K و سیری همیشه شنوا نیز از دیگر قابلیت های این تلفن همراه هستند. در مورد تصاویر زنده یا Live Photos نیز که نسل آخر آیفون ها به آن مجهز بود هم صحبت هایی شنیده شده اما منبعی آن را تایید نکرده است.

در نهایت، iPhone SE با قیمت پایه ۴۵۰ دلار در دو مدل ۱۶ و ۶۴ گیگابایتی عرضه خواهد شد.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato