ریاست موتورولا از سمت خود استعفا داد

ریاست موتورولا از سمت خود استعفا داد

در حین تغییرات سازمانی پیش رو در کمپانی موتورولا، ریک اوسترلو، ریاست شرکت از سمت خود استعفا داد. طی مدت اخیر، بخش های مختلف شرکت دستخوش تغییراتی شده اند تا موتورولا به درستی در چارچوب تجاری خود به فعالیت اش ادامه دهد.

لنوو قصد دارد تا با گسترش واحد تولید پی سی، بخش تبلت، فبلت و محصولات خانه هوشمند که از سیستم عامل های ویندوز، کروم و اندروید استفاده می کنند را هم در آن بگنجاند. این بخش که حالا «واحد تجارت دستگاه های هوشمند و پی سی» نام گرفته، توسط مدیر سابق ایسر، جانفرانکو لانچی مدیریت می شود.

لانچی پیش از این به عنوان ریاست لنوو و مدیر ارشد امور مالی نیز فعالیت کرده است. با این حال، وی به نظارت روی واحدهای عملیاتی و فروش محصولات در سراسر جهان ادامه می دهد.

باقی بخش های تجارت موبایل به زودانگ چن و آیمار د لنکساینگ گزارش خواهند داد. این دو به عنوان جایگزین ریاست بخش شان، مستقیما به مدیرعامل لنوو گزارش می دهند. اوسترلو در زمان خریداری شدن شرکت توسط لنوو، مدیریت موتورولا را بر عهده داشت اما همان زمان، دنیس وودساید از شرکت جدا شد و به عنوان مدیر ارشد امور مالی به دراپ باکس پیوست.

لنوو برای قدردانی از زحمات اوسترلو نوشت: «مدیریت با ثبات وی از زمان خریداری شدن توسط لنوو مورد قدردانی است و لنوو برای وی آرزوی موفقیتی پیوسته در آینده آرزو دارد.»

لنوو اوایل سال ۲۰۱۶ میلادی اعلام کرد که می خواهد روی برند موتورولا تاکید بیشتری داشته باشد و خط تولید Moto را همچنان زنده نگه دارد.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato