معرفی سالنامه شمسی؛ تقویمی رایگان با امکانات کامل برای اندرویدی ها

اگر از اپلیکیشن تقویم قدیمی تان خسته شده اید، شاید وقت آن رسیده که سال نو را با اپ تقویم جدیدی آغاز کنید. اپلیکیشن سالنامه شمسی گروه نرم افزاری کلبه می تواند گزینه خوبی برای این کار محسوب شود؛ تقویمی که هم رایگان است و هم مضاف بر امکانات معمولی و روتین، قابلیت های اضافه ای همچون تبدیل تاریخ و فال حافظ و قطب نما و ... هم در اختیارتان قرار می دهد.

تیم توسعه دهنده سالنامه شمسی برای ایجاد جذابیت برای مخاطب و راحتی کار با اپ، زبان طراحی متریال گوگل را برای رابط کاربری تقویم برگزیده و موفق شده تا تقویمی استاندارد، منظم و سبک را برای کاربران به ارمغان بیاورد.

Salname 2

وقتی برای اولین بار وارد اپ می شوید، از شما خواسته می شود تا شهر محل زندگیتان را انتخاب کنید تا بسته به آن، سالنامه شمسی بتواند ساعت و اوقات شرعی شهرتان را تنظیم کند.

در منوی اصلی اپ و در قسمت بالای صفحه، تاریخ امروز را در سه حالت تقویم شمسی، میلادی و هجری قمری مشاهده می کنید و در زیر همین بخش، اوقات شرعی را خواهید دید. اگر می خواهید یک دید کلی به رویدادها و تعطیلات پیش رو داشته باشید هم حالت «نمای ماهانه» را در اختیار دارید، که از طریق بیرون آوردن منوی کشویی از سمت راست صفحه قابل دسترسی است.

Salname 3

در همین منوی کشویی، گزینه های بسیار ایده آل و کارآمدی می بینید که البته جز ضروریات اپلیکیشن های تقویم نیستند، اما در سالنامه شمسی به عنوان امکانات اضافی و به طور کاملا رایگان در اختیارتان قرار داده شده اند.

تبدیل تاریخ، ذکر شمار، رکعت شمار (با مکانیزمی جالب و مبتنی بر حسگر مجاورت موبایل)، طالع بینی، فال حافظ، کد استان ها و تلفن های ضروری امکانات ویژه سالنامه شمسی هستند که مطمئنا برای مسافرت ها بسیار کارآمد ظاهر خواهند شد.

سالنامه شمسی بخش جداگانه ای برای ایجاد کار، رویداد و یادداشت هم دارد که با فشردن علامت + از پایین صفحه قابل دسترسی است. از این بخش هم می توانید درست مثل تقویم پیش فرض اندروید، رویداد ایجاد کنید، برایش یادآور در نظر بگیرید و همگی آنها را از منوی کشویی اپلیکیشن مدیریت نمایید.

این اپ تقویم بسیار خوب و کارآمد را می توانید به رایگان از کافه بازار دانلود کنید.

سالنامه شمسی
  • سالنامه شمسی
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: گروه نرم افزاری کلبه
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: 4 مگابایت
دانلود

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟