حذف سریع و آسان اپلیکیشن های سیستمی در اندروید با App Master

Bloatware ها یا اپلیکیشن های از پیش نصب شده در اسمارت فون، مشکل بزرگی برای دستگاه های میان رده و ضعیف محسوب می شوند. هم فضای رم را اشغال می کنند و هم با اجرای در پس زمینه، می توانند مصرف باتری را به میزان قابل توجهی افزایش دهند.

طبیعی است که در حالت عادی، سیستم عامل اندروید اجازه حذف آنها را به شما نمی دهد. اما خوشبختانه از طریق اپلیکیشن های شخص ثالثی همچون App Master می توان به چنین امکانی دسترسی داشت.

App Master ابزاریست برای مدیریت اپلیکیشن ها؛ با آن می توانید اپلیکیشن های سیستمی و Bloatware ها را پاک کنید، آنها را به حالت فریز ببرید، بک آپ بگیرید یا به صورت دسته ای به اشتراک بگذارید.

App Master 2

برای این که از App Master استفاده تمام و کمال را ببرید لازم است که دستگاه اندرویدی تان را Root کرده باشید، هر چند که در دستگاه های غیر روت هم دسترسی به برخی امکانات اپلیکیشن فراهم شده. مثلا در دستگاه های غیر روت اگر نمی توانید Bloatware ها را به طور کامل از سیستم عامل حذف کنید، اما در عوض قادرید آنها را موقتا به سطل زباله (Recycle bin) بفرستید که از اجرایشان جلوگیری به عمل آید.

یکی از قابلیت های خوب این اپ، امکان حذف اپلیکیشن ها به صورت دسته ای (Batch) است. کافیست هر تعداد اپلیکیشنی که دیگر لازم ندارید را انتخاب کرده و عملیات پاکسازی را به دست App Master بسپارید.

App Master می تواند اپلیکیشن هایی که در حالت عادی قادر به انتقالشان به حافظه SD نیستید را برایتان به این فضا منتقل کند، و تهیه نسخه پشتیبان و اشتراک گذاری اپلیکیشن های نصب شده در سیستم عامل به صورت دسته ای امکانات خوب دیگری هستند تا App Master را یکی از برترین ابزار مدیریت اپلیکیشن ها بدانیم.

این اپلیکیشن را می توانید به رایگان از کافه بازار دانلود کنید.

App Master
  • App Master
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: EasyApps Studio
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۴.۱ مگابایت
دانلود

نظرات ۲۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟