ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

با اسباب بازی های Jumo، بازی های موبایل را به دنیای واقعی بیاورید

بازی های ویدیویی پیشرفت قابل توجهی طی یکی-دو دهه اخیر داشته اند اما درصد نفوذ تکنولوژی و پیشرفت در اسباب بازی های فیزیکی بسیار اندک و ناچیز است. شاید با سری محصولات Disney Infinity و ...

محسن وفانژاد
نوشته شده توسط محسن وفانژاد | ۶ فروردین ۱۳۹۵ | ۰۰:۰۰

بازی های ویدیویی پیشرفت قابل توجهی طی یکی-دو دهه اخیر داشته اند اما درصد نفوذ تکنولوژی و پیشرفت در اسباب بازی های فیزیکی بسیار اندک و ناچیز است. شاید با سری محصولات Disney Infinity و Skylanders بتوان این گفته را رد کرد، اما فراموش نکنید که همه این ها به نوعی با بازی های ویدیویی در ارتباط اند.

به تازگی، کمپانی جدیدی به نام Jumo تاسیس شده و هدف ساخت اسباب بازی هایی را دارد که نقش شان در انجام بازی های موبایل بسیار موثر است. کیچی یانو، یکی از توسعه دهندگان Gitaroo Man به عنوان مدیرعامل شرکت برگزیده شده و کریس اساکی، از سازندگان سری Gears of War و کارمند پیشین مایکروسافت نیز در مرتبه بعدی قرار دارد. آکیو فویجی، میر پیشین شرکت نامکو نیز مدیریت استراتژیک شرکت را بر عهده دارد.

یانو می گوید شرکت های اسباب بازی سازی سنتی، گیمینگ را درک نمی کنند و حالا با Juno قصد دارد راه و روش درست را طی کند. آن ها می خواهند بازی ها را وارد زندگی ما کنند و شخصیت ها در دنیای ما زندگی کنند، نه پشت شیشه های موبایل و تبلت.

اسباب بازی های جونو که سری اول آن ها با نام Infinite Arms شناخته می شوند، روبات هایی پیشرفته هستند که بازوها و به طور کل بدنه ای قابل تعویض دارند. زمانی که روبات خود را مجهز می کنید، آماده ورود به نبرد علیه دیگری می شود.

در ویدیوی منتشر شده، تنوع چندانی دیده نمی شود اما یانو وعده داده که میزان شخصی سازی در ربات ها بسیار زیاد باشد. باید منتظر ماند و این اسباب بازی ها را در عمل دید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی