اپل به کاربران اجازه می دهد تا اپل واچ های خود را شخصی سازی کنند

اپل به تازگی در وب سایت خود امکانی را برای کاربران فراهم نموده تا قاب، بند و صفحه های گوناگونی که برای اپل واچ وجود دارند را ببینند و سپس برای انتخاب گزینه دلخواه خود تصمیم گیری نمایند. شرکت ساکن کوپرتینو این قابلیت تازه را «گالری ساعت اپل» نامگذاری نموده و افراد قادر خواهند بود از میان جنس ها و طرح های مختلف، آیتم های مورد علاقه شان را برگزیده و یک ساعت هوشمند، مطابق با سلیقه یا نیاز خود خریداری نمایند. جنس نایلونی جدیدی که در کنفرانس روز دوشنبه معرفی شده بود نیز در میان گزینه ها به چشم می خورد.

کمپانی مورد بحث قیمت اپل واچ را 50 دلار کم نموده و از روز دوشنبه هفته گذشته این محصول از قیمت 299 دلار به بالا در دسترس کاربران قرار گرفته است.

جا دارد اشاره کنیم ساعت هوشمند اپل نه تنها محبوب ترین اسمارت واچ دنیا محسوب می گردد، بلکه تفریبا تمامی کاربران از آن رضایت کامل دارند.

بر اساس آمار حدود 33 درصد از کاربران اپل واچ به طور منظم بندهای ساعت خود را عوض می کنند و از این رو «گالری» برای آنها روشی بسیار مناسب برای انتخاب بهترین گزینه موجود به شمار خواهد رفت.

برای تماشای این قابلیت جدید می توانید به صفحه اصلی وب سایت اپل رفته و روی Apple Watch کلیک کنید تا لینک گالری برایتان نمایش داده شود.

-and-a-watch-face-just-to-see-how-the-combination-will-look-w600

Apple-Watch-Gallery-lets-you-check-out-what-your-personally-designed-Apple-Watch-will-look-like-w600

First-select-a-case...-w600

Apple-Watch-Gallerys-version-of-ready-set-go-w600

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟