کاربران گلکسی S5 خارج از کره جنوبی نیز بروزرسانی اندروید مارشملو را دریافت کردند

همانطور که می دانید سامسونگ از مدتی پیش ارائه اندروید ۶.۰.۱ موسوم به مارشملو را به کاربران گلکسی S5 کره جنوبی آغاز کرده بود و اکنون نیز اخباری از کشور ترینیداد و توباگو با همین مضمون به گوش می رسد، موردی که از آغاز عرضه جهانی این بروزرسانی به کاربران سراسر جهان حکایت دارد.

این بروزرسانی با حجم نه چندان اندک ۱.۴۷ گیگابایت در اختیار کاربران ساکن در ترینیداد و توباگو قرار گرفته و به شکل بیسیم یا (OTA) قابل دریافت و نصب است، بروزرسانی که ویژگی های تازه ترین نسخه سیستم عامل موبایل گوگل از جمله قابلیت Doze برای افزایش زمان استندبای تلفن هوشمند را در اختیار کاربران گلکسی S5 قرار خواهد داد.

هرچند نمی توان زمان دقیقی را برای دریافت این بروزرسانی در نقاط دیگر دنیا مشخص کرد، اما بد نیست بدانید ماه گذشته کاربران گلکسی S6 در سراسر جهان همین نسخه را ۲ هفته پس از عرضه آن در کره جنوبی دریافت کردند.

علاوه بر این اکنون ۵ ماه از انتشار اندروید مارشملو می گذرد و حتی نسخه پیش نمایش نسل بعدی این سیستم عامل (موسوم به نسخه N) و بروزرسانی های آن نیز منتشر شده است، در نتیجه می توان این طور پیشبینی کرد که سرانجام زمان چندانی تا دریافت اندروید ۶ توسط کاربران پرچمدار سابق سامسونگ باقی نمانده است.

ویجیاتو

نظرات ۲۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟