مرورگر مسدودکننده تبلیغات سامسونگ حالا در گجت های قدیمی تر هم قابل استفاده است

فوریه سال گذشته میلادی، سامسونگ ورژن ۴.۰ مرورگر اختصاصی خود را با امکاناتی جدید همچون مسدود کردن تبلیغات برای گجت های خانواده گلکسی منتشر کرد. تا امروز، مرورگر مورد بحث تنها در انحصار گجت های جدید سامسونگ همچون گلکسی S6 و گلکسی نوت ۵ و دستگاه های جدیدتر از آن بود، اما از امروز سامسونگ مجوز استفاده از آن در اسمارت فون های قدیمی تر گلکسی را نیز صادر کرده.

صاحبان دستگاه های گلکسی قدیمی تر از امروز می توانند آخرین نسخه مرورگر سامسونگ را در اسمارت فون هایشان نصب نمایند. فهرست دستگاه های قدیمی تر سامسونگ برای پشتیبانی از این مرورگر شامل گلکسی S4، گلکسی نوت ۳ و دیگر گجت هایی است که مبتنی بر اندروید ۵.۰ یا نسخه های جدیدتر باشند. البته فهرست کامل را می توانید از این لینک مشاهده کنید.

اگر می خواهید بدانید که با نصب این مرورگر چه چیزهایی را بدست خواهید آورد، باید بگوییم که مرورگر ۴.۰ سامسونگ از قابلیت های بسیار کارآمدی مثل پشتیبانی از افزونه های مسدودکننده تبلیغات، امکان تماشای ویدئو در یک پنجره پاپ آپ در حین مرور وب و حالت Secret Mode برای مخفی کردن فعالیت های آنلاین بهره می برد.

مضاف بر این، سامسونگ از امروز امکان دانلود مرورگر مورد بحث را برای دستگاه های گلکسی S7 و S7 اج ویژه ورایزن هم فراهم کرده که تا پیش از این چنین امکانی برای صاحبان این دستگاه ها وجود نداشت.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟