لذت رانندگی؛ معرفی بازی Driving Zone: Russia

لذت رانندگی؛ معرفی بازی Driving Zone: Russia

مدت هاست که رانندگی به یکی از سرگرمی های مردم تبدیل شده. پیرو همین موضوع بود که بازی های کامپیوتری در سبک شبیه ساز رانندگی پدید آمد. سبکی که حالا جای خود را در بین دیگر سبک ها باز کرده و طرفداران مختلفی را به خود اختصاص داده است. AveCreation با سابقه ی تولید عناوین مسابقه ای، حالا دست به تولید بازی Driving Zone: Russia زده است.

اگر عاشق رانندگی هستید، از بازی کردن لذت می برید و می خواهید رانندگی خود را در یک بازی شبیه ساز نیز به چالش بکشید، امروز روز شماست. همانطور که از نام این عنوان بر می آید بازی شما را به جاده های کشور روسیه برده و قادر خواهید بود تا از بین ماشین های کلاسیک و مدرن روسیه یکی را انتخاب و به رانندگی بپردازید.

unnamedd

آخرین ساخته ی AveCreation یک عنوان بی پایان در سبک مسابقه است که می توانید آن را در دوحالت Arcade و شبیه ساز تجربه کنید. در طراحی بدنه و صدای ماشین ها سعی شده تا تفاوتی با نمونه های واقعی وجود نداشته باشد، و بادی بگوییم که این کار به نحو احسن صورت گرفته.

هر مدل خودرویی که در Driving Zone می بینید طراحی داخلی و صدای موتور منحصر به فردی دارد تا بدانید که با یکی از بهترین شبیه سازهای رانندگی در پلتفرم موبایل مواجه هستید.

unnameddd

با ورود به بازی توانایی انتخاب چهار جاده مختلف و ۶ ماشین را خواهید داشت. لوکیشن های بازی از همان ابتدا در دسترس هستند، اما برای استفاده از خودرو های دیگر باید با پیش روی در بازی مقدار امتیاز لازم را بدست آورده، سپس به کمک این امیتازات خودرو های دیگر را خریداری کنید. انیمیشن های نرم در هنگام تغییر مسیر و همچنین دید اول شخص و سوم شخص در Driving Zone: Russia می تواند حس یک رانندگی لذت بخش را به شما بدهد.

Russia 1

به این موارد چرخه ی شبانه روز را هم اضافه کنید، تا همه چیز به واقعیت نزدیک تر شود. پیش از ورود به محیط بازی می توانید شخصی سازی های مورد نیاز خود را انجام دهید. به عنوان مثال می توانید درجه ی ترافیک شهری و یا ساعتی که بازی شروع می شود را انتخاب کنید. از نظر سیر گیم پلی Driving Zone: Russia کمی ساده به نظر می رسد.

تنها وارد بازی می شوید، سبک موردنظر را انتخاب می کنید و به رانندگی می پردازید. AveCreation می توانست با افزودن ماموریت های گوناگون به بازی به جذابیت آن بیش از پیش بیافزاید. هرچند هنوز هم دیر نشده و این استودیو می تواند با ارائه ی آپدیت این موارد را تکمیل کند.

Driving Zone: Russia
  • Driving Zone: Russia
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: AveCreation
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۴۵ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی
لینک کمکی

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato