ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

هر اکس باکس وان حالا یک کیت توسعه برای اپلیکیشن های فراگیر است

مایکروسافت بالاخره آماده می شود تا به وعده خود عمل کند. در تابستان سال جاری مایکروسافت اولین سالگرد عرضه ویندوز 10 را با ارائه آپدیتی بزرگ جشن خواهد گرفت که اجرای اپلیکیشن های ویندوز 10 ...

محسن وفانژاد
نوشته شده توسط محسن وفانژاد | ۱۱ فروردین ۱۳۹۵ | ۲۱:۱۵

مایکروسافت بالاخره آماده می شود تا به وعده خود عمل کند. در تابستان سال جاری مایکروسافت اولین سالگرد عرضه ویندوز 10 را با ارائه آپدیتی بزرگ جشن خواهد گرفت که اجرای اپلیکیشن های ویندوز 10 روی اکس باکس وان بخشی از آن خواهد بود.

طی این آپدیت، کورتانا دستیار شخصی مایکروسافت به اکس باکس می آید تا کاربران بتوانند از طریق او، راحت تر در محیط کنسول شان بگردند. دیگر ویژگی های پر طرفدار مثل پخش موسیقی در پس زمینه نیز طی همین آپدیت اضافه می شوند.

فیل اسپنسر در مراسم بیلد 2016 حاضر شد و گفت: «ویندوز بهترین پلتفرم برای جامعه گسترده ای از توسعه دهندگان است. ویندوز یک اکوسیستم باز برای توسعه دهندگان هست و خواهد بود، جایی که همه بتوانند بازی ها و اپلیکیشن های شان را بسازند و عرضه کنند.»

بازی سازها حالا قابلیت های متعددی در اختیار دارند که از جمله آن ها می توان به ارائه بازی های Win32 روی ویندوز 10 از طریق اپلیکیشن تبدیل کننده اشاره کرد. Age of Empire و The Witcher II، نمونه هایی بودند که در مراسم به آن ها اشاره شد.

در نهایت، تمامی کنسول های اکس باکس وان به حالت Dev Mode مجهز می شوند تا هر شخصی بتواند بدون پرداخت بهای اضافه ای، برای کنسول محتوا تولید کند. یک ورژن پیش نمایش از Dev Mode همین حالا قابل استفاده است اما اپلیکیشن کامل آن به زودی عرضه می شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی