کشف باگی جدید در موبایل های گلکسی اس 7 و اس 7 اج سامسونگ

کشف باگی جدید در موبایل های گلکسی اس 7 و اس 7 اج سامسونگ

چند وقتی هست که سامسونگ پرچمداران خود یعنی گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج را روانه بازار نموده و علاقه مندان به این تلفن های هوشمند آنها را خریداری کرده اند و از عملکرد آنها نیز راضی هستند. اما اخیرا شایعاتی مبنی بر وجود اشکال در این محصولات اعلام شده که به کلید Recent Apps/Multi-Window مربوط می گردد.

کاربران اعلام نموده اند که بدون فشار کلید مذکور، این گزینه باز می شود و فعالیت های آنها را در موبایل مختل می نماید. یکی از اعضای XDA در این رابطه گفته که موبایل به اشتباه لمس کلید خازنی هوم را به عنوان فشار برداشت کرده و پنجره یاد شده را باز می نماید و اشکال اینجاست که انگشت اشاره حتی در نزدیکی این دکمه نیز قرار ندارد و این روند به خودیِ خود صورت می پذیرد.

دیگر افراد نیز همین مشکل را تائید نموده و بیان داشته اند در مدت زمان کوتاهی پس از باز نمودن قفل دستگاه، با این اشکال رو به رو می شوند.

یکی از کاربران گلکسی اس ۷ این باگ را به سامسونگ گزارش نموده و غول تکنولوژی کره ای نیز در پاسخ یک آپدیت ۶۰ مگابایتی برای رفع اشکال ارائه کرده. همچنین بیان داشته که اگر به روز رسانی جدید نتوانست این باگ را برطرف نماید، بهتر است کاربران یک بار موبایل خود را ریست فکتوری کنند. یکی از کاربرانی که دچار این مشکل گشته بود پس از ریست فکتوری، ۴۰ بار موبایل خود را قفل و باز نموده و در هیچ مرتبه پنجره ی Multi-Window روی صفحه موبایل او ظاهر نگشته.

نظرات ۲۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato