هوآوی از عملکرد سریع و امنیت فوق العاده سنسور اثر انگشت در P9 و P9 Plus می گوید

سنسورهای اثر انگشتی که در موبایل های پرچمدار هوآوی به کار می روند، همواره از کیفیتی مطلوب برخوردار بوده اند. اکنون ولی این شرکت پرچمداران تازه خود به نام های P9 و P9 Plus را در لندن رونمایی کرده و می گوید از یک حسگر سه بعدی در این تلفن های هوشمند بهره گرفته است.

هوآوی خبر می دهد که این حسگر، توسط سنجش سه بعدی خطوط روی انگشت کاربران را شناسایی می کند و به همین شکل، به صورت بهتری قادر به شناسایی میزان عمق همین خطوط روی دست کاربر است.

شرکت چینی همچنین می گوید که با استفاده از این سنسور، امنیت تلفن های هوشمند P9 و P9 Plus پلاس را بالاتر برده و هک شدن سنسور اثر انگشت آنها را امری بسیار دشوار می داند.

Screen Shot 1395-01-18 at 19.03.26-w700

هوآوی خبر می دهد که این سنسور جدا از شناسایی خود خطوط و عمق خط های روی انگشت، می تواند نحوه انحنای خط ها را نیز به بهترین شکل ثبت کرده و با توجه به همه این موارد، عملکردی بسیار مطلوب را در موبایل فوق امن به ارمغان آورد.

شرکت هوآوی سنسور اثر انگشت P9 و P9 Plus را در بخش پشتی تلفن های همراه یاد شده جای داده است؛ اقدامی که از همان ابتدا با موبایل های هوشمند خود که به سنسور اثر انگشت مجهز شده بودند، انجام می داد.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟