همه چیز درباره آیفون 13
بند های Hermès برای اپل واچ در رنگ های متنوع تر و به صورت جداگانه عرضه خواهند شد

بند های Hermès برای اپل واچ در رنگ های متنوع تر و به صورت جداگانه عرضه خواهند شد

تا به امروز تنها راه برای تهیه اپل واچ به همراه بند های Hermès این بود که ساعت و بند آن را به صورت یکجا خریداری نمایید و یا به یکی از بندهای تقلبی و ارزان قیمت مشابه در بازار رضایت داده و آن را به صورت جداگانه بخرید. از سوی دیگر وقتی می خواستید به سراغ محصول مورد بحث با این گزینه ی خاص بروید تنها قادر بودید -بند- آن را با رنگ قهوه ای تهیه نمایید.

اما شرایطی که در بالا توصیف شد قرار است به زودی تغییر کند، زیرا کمپانی ساکن کوپرتینو بنا دارد بند های Hermès را به صورت جداگانه و در رنگ هایی متنوع به دست متقاضیان برساند.

به این ترتیب در آینده ای نزدیک و از ۱۹ آوریل ۲۰۱۶ (۳۱ فروردین ۹۵) شاهد ارائه ی بندهای یاد شده در سه مدل Single Tour (شکل معمول)، Double Tour (بند قدری طولانی تر است و اضافه تر به دور دست می پیچد) و Cuff (بند از درون یک لایه ضخیم تر رد شده و حالت دستبندی کلفت را پیدا کرده) خواهیم بود و کاربران می توانند از میان رنگ های قهوه ای، قرمز، سفید، سبز و آبی انتخاب خود را انجام دهند.

screen-shot-2016-04-07-at-10-28-42

ناگفته نماند که تمامی رنگ ها و طرح ها برای هر دو اندازه ی اپل واچ در دسترس نخواهند بود و همچنین احتمالاً برای نمونه Single Tour باید ۳۴۰ دلار، Double Tour چهارصد و نود دلار و Cuff ششصد و نود دلار بپردازید.

بد نیست اشاره ای کنیم که چندی پیش استیو وزنیاک، از بنیانگذاران اپل، گفته بود نسبت به اسمارت واچ اهالی کوپرتینو شک و تردیدهایی دارد. وزنیاک به این نکته اشاره داشت که اپل ساعتی را عرضه کرده که قیمتش شامل بازه ای عجیب می شود، ولی تنها تفاوت در عوض هزینه ای که می پردازید در بند دیوایس خلاصه می گردد و کارایی بیشتری را در اختیار نخواهید داشت.

اپل ماه پیش نیز رنگ های متنوع تری را برای اسمارت واچ اش معرفی کرد و از بندهایی نایلونی در کنار بند Milanese Loop با رنگ مشکی پرده برداشت و حالا به نظر می آید باز هم می خواهد به کاربران خود گزینه های مشابه بیشتری بدهد.

Cuff
Cuff
doubletour-1
Double Tour
singletour
Single Tour

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato