۸ مورد از اقلام ساده ای که بهتر است روی میز کار خود داشته باشید

شما هر روز وقت زیادی را پشت میز کار خود می گذرانید. بنابراین بهتر است برای مسائل پیش بینی نشده ی متعددی آماده باشید. در ادامه، فهرستی از اقلام ساده و در عین حال ضروری را خواهید دید که بسیاری از افراد هنگام کار کردن در محل کار خود به آنها نیاز خواهند داشت. تعدادی از آنها ممکن است برایتان بلااستفاده و یا بدیهی به نظر برسند، به گونه ای که ضرورتی برای جداگانه فراهم کردنشان روی میز کار خود نبینید. اما خواهید دید که با فراهم کردن این اقلام در کشو یا روی میز کار خود، آن را به محل به مراتب مطبوع تری برای کار کردن تبدیل خواهید کرد.

۱- میان وعده یا تنقلات سالم

خوردن تنقلات سالمی مثل مغز بادام، گردو، فندق، ماست میوه ای، و خود میوه، هم انرژی شما را در طول روز حفظ می کند و هم مواد غذایی بدنتان را تأمین خواهد کرد. در نتیجه، معده ی شما کمتر آزارتان خواهد داد و عملکردتان بهبود خواهد یافت. از طرف دیگر تعداد دفعاتی که بر اثر گرسنگی و برای برطرف کردن آن میز کار خود را ترک می کنید کاهش می یابد.

۲- هدفون

اگر می خواهید کاملاً روی کار خود متمرکز شوید و از سر و صدای محیط رهایی پیدا کنید، گذاشتن هدفون یکی از بهترین گزینه هاست. از طرف دیگر می توانید هنگام استراحت، بدون ایجاد مزاحمت برای دیگران ویدیوی تازه ای که همه درباره اش صحبت می کنند را ببینید تا حال و هوایتان عوض شود.

۳- یک بلوز ساده ی آستین بلند

به ویژه در فصل تابستان به خاطر روشن بودن کولر ها ممکن است در محل کار خود احساس لرز کنید. از آنجایی که دیگر همکارانتان ممکن است مثل شما سردشان نباشد، داشتن یک پلیور نازک دکمه دار و آستین بلند در محل کار می تواند مفید واقع شود. حتی می توانید آن را روی پاهای خود نیز پهن کنید.

۴- دستمال کاغذی و ضدعفونی کننده ی دست

زمانی به اهمیت وجود دستمال کاغذی و ضدعفونی کننده ی دست پی می برید که سرما می خورید یا مجبورید غذای خود را پای میز کار بخورید. حفظ پاکیزگی دست ها در محل هایی از قبیل اداره ها و دفاتر کار از اهمیت زیادی برخوردار است.

۵- بطری آب

یک فرد سالم برای حفظ آب بدن خود نیاز دارد در طول روز ۸ تا ۹ لیوان آب بنوشد. اما مواقعی که مشغله ی زیادی دارید ممکن است فراموش کنید به اندازه ی کافی آب بنوشید. به همین دلیل داشتن یک بطری یا لیوان آب روی میز، این نیاز حیاتی را به شما یادآور خواهد شد.

۶- کیف کمک های اولیه

این کیف می تواند کوچک، و حاوی اقلامی نظیر چسب زخم، قطره ی استریل چشم، قطره ی استریل بینی، ویتامین، مسکن و مواردی از این دست باشد. شما می توانید اقلام داخل این کیف را بر اساس نیاز های خود انتخاب کنید. برای مثال اگر از لنز های تماسی چشم استفاده می کنید بهتر است قطره ی استریل چشم و یا مایع لنز را در اقلام کیف کمک های اولیه ی خود داشته باشید. یا مثلاً اگر گلودرد دارید بهتر است قرص یا آبنبات صاف کننده ی گلو را نیز در میان اقلام آن قرار دهید.

۷- خوشبو کننده ی بدن

این مورد به ویژه در فصول بهار و تابستان شدیداً به کارتان خواهد آمد. به خصوص اگر بعد از محل کار خود قصد رفتن به جایی را داشته باشید، داشتن اسپری خوشبو کننده یا یک عطر معمولی می تواند بسیار مفید واقع شود.

۸- یک شارژر یا پاوربانک اضافی برای موبایل

اجازه ندهید شارژ موبایلتان به طور کامل خالی شود. عمر باتری های موبایل با هر بار خالی شدن کامل، کاهش می یابد. اگر می خواهید مدت بیشتری از موبایل خود استفاده کنید، یک شارژر اضافی در کشوی محل کار خود داشته باشید تا با رسیدن شارژ موبایلتان به ۱۰ درصد، آن را مجدداً شارژ کنید.

مطالب مرتبط

هفت استراتژی برای تصمیم گیری گروهی بهتر

شاید شما هم شنیده باشید که می‌گویند در تصمیم گیری، دو فکر بهتر از یک فکر است و سه فکر بهتر از دو فکر. برخی افراد همین ایده را در زندگی و کسب و کار خود در پیش می‌گیرند و عموما وقتی مشکلی پیش می‌آید سعی می‌کنند، مساله را با تفکر گروهی به سمت حل... ادامه مطلب

۳ نشانه اینکه متحمل فشار کاری بیش از حد هستید

حتی تا قبل از دوران کرونا هم برخی از ما ساعت‌های طولانی را مشغول کار بودیم اما پس از شروع بحران دورکاری با کمرنگ کردن مرز بین کار و زندگی شرایط را بدتر کرده است. شاید تصور کنید با کار کردن بیشتر و بیشتر می‌توانید بازدهی را افزایش دهید اما عدم استراحت کافی نه تنها... ادامه مطلب

۳ قدم برای تبدیل شدن به متخصص در هر زمینه‌ای از زبان منتور گوگل

شاید بسیاری از ما در زمینه کاری‌مان خودمان را متخصص بدانیم اما آیا واقعاً اینگونه است؟ متخصص بودن چه تعریفی دارد و باید چه شرایطی را برای کسب این عنوان طی کرد؟ «دیوید میتراف»، مشاور بازاریابی و منتور گوگل که دکترای روانشناسی هم دارد طی یک «تد تاک» جذاب به بررسی مسیری پرداخته که برای... ادامه مطلب

۶ باور مخرب که زندگی حرفه‌ای شما را نابود می‌کنند

یکی از نقاط تمایز انسان با دیگر موجودات توانایی «واگویه» یا گفتگوی درونی با خود است. این قابلیت مثل یک چاقوی دو لبه عمل کرده و می‌تواند شما را به موفقیت رسانده یا نابود کند. اگر این واگویه‌ها شکل منفی به خود بگیرند دائما جملاتی مثل  قبول نمی‌شوم، از پس آن برنمی‌آیم، از عهده من... ادامه مطلب

۵ راهکار علمی و ساده برای تقویت انگیزه در کار و زندگی

انگیزه شامل دو نوع درونی و بیرونی می‌شوند. انگیزش بیرونی همانطور که از نام آن پیداست تابع شرایط بیرونی بوده و ممکن است امکان دستیابی کامل به آن میسر نباشد اما انگیزش درونی یا خود انگیزشی می‌تواند مثل بلیط طلایی ما را به اهدافمان برساند.صد البته ترسیم و تعیین اهداف بسیار آسانتر از تلاش برای... ادامه مطلب

انتخاب مهمی که از نظر وارن بافت شانس موفقیت مان در کار را بالا می برد

وارن بافت را میتوان بزرگترین سرمایه گذار نسل کنونی دانست؛ او حتی قهرمان رشد شخصیتی و پیشرفت حرفه ای است و تاکنون نکات بسیاری را در مورد موفقیت خود با هوادارانش در میان گذاشته است.بهترین توصیه بافت را شاید بتوان در دوران پاندمی کووید به کار بست؛ دورانی که در آن بسیاری از کسب و... ادامه مطلب

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟