معرفی اپلیکیشن MadLipz؛ رقیب جدید داب اسمش

معرفی اپلیکیشن MadLipz؛ رقیب جدید داب اسمش

حتما شنیده اید که می گویند: «تب تند، زود به عرق می نشیند». پدیده ها در دنیای مجازی، مصداق بارز این ضرب المثل فارسی هستند؛ از ناکجا آباد سر بر می آورند، با سرعتی وحشتناک میان مردم فراگیر می شوند و ناگهان روزی فرا می رسد که دیگر هیچ اثری از آنها نیست!

داب اسمش هم بالاخره قربانی این موضوع شد و تب تندش خیلی زود به عرق نشست. حالا نوبت به پدیده دیگری رسیده تا عالم و آدم را شیفته خود کند و حداقل تا چند ماه، هشتگ ترند شده و سوژه داغ شبکه های اجتماعی باشد. MadLipz نام پدیده بعدی دنیای مجازیست که این روزها نقل محافل شده و میان کاربران اینستاگرام به محبوبیت فوق العاده ای رسیده.

ایده مدلیپز، ایده چندان جدیدی نیست. اگر در داب اسمش تصویر خودتان را با صداهای ضبط شده همگام می کردید، در مدلیپز باید عکس این کار را انجام بدهید. یعنی این بار صدای خودتان را روی ویدئوهای ضبط شده بیندازید یا به عبارت ساده تر، ویدئوها را دوبله کنید.

ساختار اپلیکیشن دقیقا مشابه چیزی است که در داب اسمش دیده بودیم: یک منوی اختصاصی برای سوژه های داغ و ترند شده، بخشی برای جستجوی محتوا، قسمتی برای دسته بندی ویدئوها و در نهایت بخشی که در آن به ضبط ویدئوهایتان می پردازید.

MadLipz 2

کار ضبط ویدئو هم ساده است: ویدئویی که قصد دوبله کردنش را دارید را انتخاب کنید، انگشتتان را روی گزینه Record بفشارید و همگام با تکان خوردن لب های کاراکتر ویدئو حرف بزنید. ویدئوی دوبله شده شما آماده است، و حالا می توانید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

مدلیپز در مدت زمان کوتاهی که از انتشارش می گذرد، محبوبیت فوق العاده ای میان کاربران ایرانی پیدا کرده، طوری که اگر هشتگ MadLipz را در اینستاگرام سرچ کنید ده ها فن پیج ایرانی پیدا می کنید که فقط مدلیپزهای جالب و خنده دار مخاطبین شان را به اشتراک می گذارند.

مدلیپز در حال حاضر فقط برای کاربران iOS منتشر شده، اما با توجه به وبسایت تیم توسعه دهنده اش به نظر می رسد که به زودی شاهد انتشار نسخه اندرویدی آن نیز خواهیم بود.

MadLipz
  • MadLipz
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: .Eigenuity Inc
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۹.۵ / ۱۲.۸ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


کافه‌بازار

ویجیاتو

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato